شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1398/03/24 شناسه خبر: 1494779
امام جمعه سمنان:
برجام ضررهای زیادی به کشور تحمیل کرد/ با ارتباط با دنیا مخالف نیستیم
امام جمعه سمنان با اشاره به درخواست آمریکا برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران گفت: سابقا نتیجه مذاکره با آمریکا را دیده‌ایم، با تجربه برجام دیگر مذاکره ای با آمریکا نخواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه سمنان با اشاره به سالروز شهادت اعضای موتلفه اسلامی گفت: ما هرچه داریم از شهداست و نباید آن‌ها و خانواده‌هایشان را فراموش کنیم.

شاهچراغی با بیان اینکه جهاد کشاورزی نقش مهمی در رونق تولید دارد اظهار کرد: رهبری از ما رونق تولید را خواستند و نقش جهادکشاورزی در این میان پررنگ است. امسال گندم و محصولات کشاورزی رونق داشته و البته کشاورزان نیز به شکرانه این فراوانی زکات خودرا فراموش نکنند.

وی با تاکید بر سیاست جمهوری اسلامی در ارتباط با کشورهای مختلف گفت: جمهوری اسلامی بنا دارد باهمه کشورها رابطه داشته باشد و نمی‌توانیم در را به روی سایر کشورها ببندیم اما با  رژیم صهیونیستی و آمریکا رابطه نخواهیم داشت چراکه آمریکا بعنوان شیطان بزرگ اصلاح شدنی نیست و از شر او در امان نیستیم.

امام جمعه سمنان با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن و وزیر خارجه آلمان به کشورمان عنوان کرد: آمدن وژیر خارجه آلمان و نخست وزیر ژاپن نشان از اقتدار ایران است و نشان داد ایران منزوی نیست اگرچه این کشورها منافع خودرا در نظر دارند

شاهچراغی پاسخ رهبری به نخست وزیر ژاپن درخصوص پیام ترامپ برای ایران را مشت محکمی به دهان ترامپ دانست و افزود: رهبری فرمود پیام ترامپ را نمی‌پذیرم و پاسخی هم نمی‌دهم پاسخ افراد مغرور و متکبر و قلدر همین گونه است.

وی با بیان اینکه برجام ضررهای فراوانی را به کشور تحمیل کرد تصریح کرد: سابقا نتیجه مذاکره با آمریکا را دیده‌ایم، با تجربه برجام دیگر مذاکره ای با آمریکا نخواهیم کرد. برجام ضررهای فراوانی زد و در مقابل این مقاومت است که مایه اقتدار و پیروزی است.

انتهای پیام/ن

 

http://dana.ir/1494779
ارسال نظر
نظرات