شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:17 منتشر شده در مورخ: 1398/03/24 شناسه خبر: 1494819
ائمه جمعه استان لرستان:
مقام معظم رهبری با نگشودن نامه ترامپ، عزت اسلام را نشان داد/برخورد قاطع امام خامنه‌ای دنیا را به وجد آورد
ائمه جمعه استان لرستان با اشاره به اینکه رهبری با بازنکردن نامه ترامپ، عزت اسلام را نشان داد، بیان کردند: برخورد قاطع و عزتمندانه رهبر انقلاب دنیای اسلام را به وجد آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سید علی حسینی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به دیدار رهبری با نخست‌وزیر ژاپن اظهار داشت: رهبری فرمودند ترامپ شایسته مبادله پیام نیست؛ رهبر انقلاب اسلامی ایران با این کار ترامپ را تحقیر و غیرت مسلمان را نشان داد.

 

وی افزود: رهبری با باز نکردن نامه ترامپ، عزت اسلام را نشان داد و دشمنان را تحقیر و کوچک کرد و از برخورد قاطع و عزتمندانه رهبر انقلاب دنیای اسلام به وجد آمد.

 

امام‌جمعه بروجرد تصریح کرد: رهبری در این دیدار فرمودند ما بدون آمریکا هم می‌توانیم پیشرفت کنیم و هیچ ملتی زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رود و ما هم نخواهیم رفت.

 

وی با اشاره به سفر وزیر امور خارجه آلمان که از طرف اتحادیه اروپا صورت گرفت گفت: مسئولان موضع‌گیری خوبی کردند و جواب قاطعی دادند اما اگر از مردم نظرسنجی می‌شد نباید اجازه ورود وزیر امور خارجه آلمان به ایران داده می‌شد ولی مسئولان برخورد قاطعی کردند چراکه آلمان در جنگ 8 ساله با فروش سلاح شیمیایی به عراق باعث جنایت‌های فراوانی برعلیه ایران شدند.

 

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به سامانه پدافند هوایی عنوان کرد: سامانه پدافند هوایی 15 خرداد حاصل تلاش‌های جوانان این مرزوبوم است که تا 150 کیلومتر پهباد و هواپیماهای دشمن را شناسایی و هم‌زمان شش هدف را موردحمله قرار می‌دهد.

 

وی ضمن تسلیت درگذشت محمدرضا حافظی خیر مدرسه‌ساز اظهار داشت: این مرد بزرگ خدماتی بزرگی را در دوران زندگی خود انجام داد و به اسلام، انقلاب و مسلمانان خدمت کرد.

 

امام‌جمعه بروجرد رعایت حفظ حجاب را ضروری دانست و گفت: کشور ما قانون و دین دارد و حق نداریم هرگونه که دوست داریم با بی‌حجابی به دین خدا تعرض کنیم که نیروی انتظامی و مسئولین باید به افرادی که اقدام به بدحجابی و سگ گردانی می‌کنند، تذکر دهند. 

 

 

ایران کشوری قدرتمند در جهان/روحیه مقاومت سرلوحه اقدامات

 

حجت‌الاسلام مجید امیدیان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه الیگودرز به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با نخست‌وزیر ژاپن اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکا مستکبر جهان دست به دامن نخست‌وزیر ژاپن شده تا نامه خود را به دست رهبر انقلاب برساند، افرادی که ارزش مذاکره نداشته و مذاکره دوباره  با آن‌ها از عقل و منطق به دوره است.

 

وی افزود: نخست‌وزیر ژاپن بعد از گفت‌وگو با رهبر انقلاب، ایشان را مدافع واقعی صلح در جهان دانسته و مواضع کشور ایران را صلح طلبانه می‌داند که این نتیجه روحیه و تفکر مقاومت است.

 

امام‌جمعه موقت الیگودرز تصریح کرد: سران مستکبر جهان ایران را کشوری قدرتمند در جهان دانسته که حاصل این است که روحیه مقاومت را سرلوحه  اقدامات قرار داده‌ایم.

 

وی عنوان کرد: دشمنان در طول ۴۰ سال خباثت فراوانی برعلیه نظام انجام داده و نتوانسته در خصوص براندازی اقدامی انجام دهند حالا پس از لگدزدن به برنامه دوباره صحبت از مذاکره می‌کنند درحالی‌که تعامل باید عقلانی و برای عزت‌آفرینی باشد.

 

امیدیان گفت: متأسفانه دستگاه دیپلماسی در طول شش سال یک اشتباه بزرگ انجام داده و آن‌هم دل‌خوشی به وعده‌های پوچ آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و پشت به همسایگان بوده و حالا مجدد در حال برقراری ارتباط با همسایگان است.

 

وی بیان کرد: مسئولان وزارت جهاد کشاورزی باید با برنامه‌ریزی صحیح قیمت مایحتاج مردم را کنترل کنند تا کشاورزان و مصرف‌کنندگان متضرر نشوند.

 

نگاه غرب زدگی توطئه خبیثانه آمریکا/رمز موفقیت «تفکر مقاومت» است

 

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه کوهدشت اظهار داشت: امربه‌معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای همگانی بوده و اگر ترک شود کار به دست انسان‌های ظالم خواهد افتاد.

 

وی فضای مجازی را بلای مجازی خواند و افزود: اسلام منکر پیشرفت و نشاط سالم نیست، امربه‌معروف و نهی از منکر ریشه در فطرت و اندیشه بشریت دارد و سالم‌سازی محیط را به همراه دارد.

 

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به پیروزی تفکر مقاومت بیان کرد: کسی که ادعای انقلابی گری دارد اگر ولایت را تنها بگذارد، در دنیا و آخرت ذلیل خواهد شد؛ غرب‌زدگان در ترس به سر می‌برند و نگاه خطرناک آن‌ها در نگرش «ما نمی‌توانیم»، توطئه خبیثانه آمریکا است، درحالی‌که آمریکا رو به افول بوده و دست برتر و رمز موفقیت با تفکر مقاومت است.

 

وی تصریح کرد: تأثیرگذاری رفتار مردم و مسئولان بر جامعه بسیار اهمیت دارد و هوشیاری به ترفندهای دشمن ضروری است؛ حضورشینزو آبه در ایران به جهت امنیت انرژی خود بوده، درحالی‌که بایستی بدانند ایران یکپارچه «مرگ بر آمریکا» است و این مرگ شامل حال دولت آمریکا است.

 

طهماسبی با اشاره به اینکه تبادل فرهنگی را قبول داشته ولی تهاجم فرهنگی را قبول نداریم گفت: استاندار لرستان در قضیه علوم پزشکی لرستان بر تصمیم خود محکم باشد.

 

http://dana.ir/1494819
ارسال نظر
نظرات