شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1494882
فرمانده سپاه پارسیان خبر داد:
سالن های ورزشی سپاه در اختیار مراسم ازدواج
فرمانده سپاه پارسیان از واگذاری سالن های ورزشی سپاه جهت ازدواج جوانان خبر داد و گفت: ۱۴ ازدواج در سالن روستای قاسمعالی و ۷ ازدواج در سالن ۹ دی در محل شهر پارسیان انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد اسحق موذن نسب، فرمانده سپاه پارسیان، در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار‌ کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه ویژه به امر ازدواج جوانان، و همچنین سفارشات ویژه فرمانده سپاه امام سجاد‌(ع) هرمزگان، با استفاده از ظرفیت بسیج، در حال اجرای طرح‌هایی برای کمک به ازدواج آسان جوانان هستیم.

موذن نسب با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی گفت: ازدواج در این سالن های ورزشی به دور از هرگونه حاشیه های متداول و در محیطی صمیمی برگزار می شود و جوانان دغدغه پرداخت هزینه اجاره مکان جهت برگزاری عروسی نخواهند داشت.

فرمانده سپاه پارسیان از برگزاری بیست و یکمین ازدواج آسان شب گذشته در محل سالن های ورزشی سپاه در شهرستان خبر داد و تاکید کرد: اولویت نخست سپاه محرومیت زدایی و رفع مشکلات و موانع از زندگی مردم است که انتظار می رود دستگاهها و نهادها نیز همپای خیرین در جهت ازدواج آسان جوانان گامی محکم بردارند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۴ ازدواج در سالن روستای قاسمعالی و ۷ ازدواج در سالن ۹ دی در محل شهر پارسیان انجام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1494882
ارسال نظر
نظرات