شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1494889
وزیر علوم:
شرایط سخنرانی کاندیداهای مجلس در دانشگاه‎ها بررسی می‎شود
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه سفر به تبریز در گفتگو با تبریزبیدار گفت: شرایط سخنرانی کاندیداهای مجلس در دانشگاه ها بررسی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور غلامی؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه سفر به تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص برنامه وزارتخانه حضور کاندیداهای انتخابات مجلس در دانشگاه ها گفت: معمولا برنامه ای نداریم اما اگر شرایط ایجاب کند باید بررسی کرد که آیا می توان شرایط مساوی برای همه کاندیداها فراهم کرد یا نه.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تبریزبیدار در مورد بودجه فرهنگی دانشگاها برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: گام دوم انقلاب حرکت وسیع و در طول زمان است. یک بخشی از بودجه های فرهنگی دانشگاها باید برای تبیین حرکت دانشجویان در جهت  اهداف اصلی صرف شود.

وی همچنین ضمن تمجید از نقش دانشگاه هنر اسلامی تبریز در تربیت نسل جدید هنرمندان، گفت: تربیت نیروی جوان در فناوری ها و هنر و کارهای دقیق و تخصصی در دانشگاه‎ها، یک کار ارزشمند و ظرفیت بزرگی است.

غلامی خاطر نشان کرد: در دیگر دانشگاه ها هم این ظرفیت است و علاقمند هستیم تا دانشجویان کشور های دیگر در دانشگاه های ما از جمله دانشگاه هنر اسلامی تبریز تحصیل کنند.

وزیر علوم با بیان اینکه هنر تراوشات روحی و برون داد روح انسان در عالم حیات است، افزود:  اگر هنر در مسیر درست قرار بگیرد، آثار پربرکتی همراه خواهد داشت و رباورهای دینی تاثیرگذارتر خواهد بود.

انتهای پیام/

 
http://dana.ir/1494889
ارسال نظر
نظرات