شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:59 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1495015
فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد
دستگیری سارقان دوچرخه در کاشمر با 14 فقره سرقت
فرمانده انتظامی کاشمر گفت: سارقان دوچرخه با 14 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.‌

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، ابوالقاسم باقری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع دو فقره سرقت دوچرخه در یکی از مناطق این شهرستان، تیمی از مأموران دایره تجسس کلانتری 12 قائم، دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران تجسس کلانتری 12 پس از انجام تحقیقات گسترده میدانی و با کمک تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته یکی از اماکن همان محدوده، موفق شدند چهره سارقان را که دو نفر بودند تهیه و در اختیار واحدهای گشت انتظامی قرار داند.

فرمانده انتظامی کاشمر ادامه داد: مأموران کلانتری 12 روز گذشته در حین انجام گشت در سطح شهر موفق شدند این دو نفر را شناسایی، دستگیر و به‌منظور انجام تحقیقات بیشتر به کلانتری انتقال دهند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان که هردو 22 سال سن دارند در ابتدا منکر هرگونه جرمی بودند ولی پس از مواجهه با مستندات تصویری پلیس، ناگزیر لب به بیان حقیقت گشوده و به 14 مورد سرقت دوچرخه از سطح خیابان‌های این شهرستان اعتراف کردند.

باقری در ادامه تصریح کرد: مأموران کلانتری 12 در ادامه تحقیقات خود موفق شدند یک نفر مال‌خر را که با متهمان همکاری داشت شناسایی و دستگیر و 14 دستگاه دوچرخه سرقتی را از مخفیگاه آن‌ها کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی از شهروندان خواست با رعایت تدابیر پیشگیرانه از سرقت، سارقان را در ارتکاب جرم ناکام گذارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495015
ارسال نظر
نظرات