شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495032
حجت الاسلام عبادی طی یاداشتی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت؛
موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه رسیدگی شود
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه رسیدگی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، نماینده شاهین‌شهر در مجلس از درخواست 75 نفر از نمایندگان برای رسیدگی به عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس خبر داد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این خصوص در صفحه اینستاگرامی خود یادداشتی منتشر کرده است.

 
طی مراجعات مکرر تعدادی از جوانان که در آزمون استخدامی قوه قضائیه پذیرفته شده و هنوز برای به کار گیری آنها اقدامی انجام نشده است ،مقرر شد تا با پیگیری عاجل ،این مشکل برطرف شود.بیش از شش هزار نفر از جوانان شایسته این کشور مدتهاست که منتظر این به کار گیری هستند اما متاسفانه هنوز این مهم به انجام نرسیده است. بر این مبنا نامه ای به هیات رئیسه برای پیگیری این مسأله ارسال شد که متن نامه به شرح ذیل است: 
هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی
سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی و وزیر دادگستری از اجرای فراز دوم بند د ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم برای اجرایی شدن تکلیف معین در بند (ث) و ردیف ۲ جدول ۱۷ و صدر ماده صدرالاشاره استنکاف، و همچنین مواد ۱۱۸ و ۱۱۹ قانون مذکور را ناقص اجرا کرده‌اند.
لذا مقتضی است در اجرای ماده ۲۳۴ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس در فرآیند رسیدگی قرار گیرد.
شایان ذکر است ۶۴۰۰ نفر از بهترین جوانان میهن اسلامی در سال ۹۶ و ۹۷ پس از شرکت در آزمون و گذراندن فرآیندهای گزینش به عنوان کادر اداری و پشتیبان بلاتکلیف به سر می‌برند که با توجه به تکلیف قانونی دستگاه‌های ذی‌ربط بایستی موانع به‌کارگیری‌شان رفع شود.
سید محمد باقر عبادی 
نماینده مردم شریف بیرجند خوسف درمیان

انتهای پیام/

 
http://dana.ir/1495032
ارسال نظر
نظرات