شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1495052
نماینده مردم گرمسار در مجلس:
ترامپ نگران خروج ایران از برجام است/ آمریکا باید به حقوق ملت ها احترام بگذارد
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خروج ایران از برجام باعث نگرانی ترامپ شده است، گفت: آمریکا باید به حقوق ملت ها احترام بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت، با توجه به سخنان رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن گفت: نکته ای ای مقام معظم رهبری فرمودند استقلال ملت و کشور ایران اسلامی را به رخ جهانیان نشان دادند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به اینکه راه تفکر حضرت امام خمینی(ره) که ما هیچوقت پایبند به بد اخلاقی های دشمنان نخواهیم بود، افزود: انتظار ایران اسلامی این است که تمام جهانیان از جمله آمریکا به حقوق ملت ها احترام بگذارند.

کاتب با اشاره به اینکه آمریکا به حقوق ملت ها احترام بگذارد تا قابل مذاکره باشد مطرح کرد: آنچه که ایران اسلامی مسیر خود را از ابتدا انقلاب شروع کرده است آن استقلال و منش آزادی اندیشی خود می باشد که این مسیر را همیشه طی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا از موضوع خارج شدن ایران از برجام نگران است و هدف سران آمریکایی دستیابی به علوم دانش هسته ای بیشتری می باشد، اظهار کرد:عرصه موشکی از دیگر مباحث آمریکا برای مذاکره با ایران است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495052
ارسال نظر
نظرات