شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:08 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1495146
چهار روز مانده به برگزاری هفته چهارم لیگ والیبال جهانی انجام می شود؛
بلیت فروشی اینترنتی لیگ ملتهای والیبال جهان در اردبیل از 27 خرداد
بلیت فروشی اینترنتی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان در اردبیل طبق قوانین فدراسیون جهانی از 27 خرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، در پی سوالات متعدد علاقمندان ورزش و والیبال به اطلاع می رساند طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال، بلیت فروشی هفته چهارم این رقابتها که از 31 خردادماه در اردبیل آغاز می شود، از روز 27 خرداد به صورت اینترنتی در سایت www.shop.rsatm.ir انجام خواهد شد.

از آنجا که هم اکنون هفته سوم این رقابتها در ارومیه در حال برگزاری است برای پرهیز از تداخل امور و سردرگمی علاقمندان و همچنین طبق قوانین فدراسیون جهانی که بلیت فروشی اینترنتی باید 4 روز قبل از بازی ها انجام شود، سایت بلیت فروشی برای خرید بلیت هفته چهارم غیرفعال است.
 
ورزش دوستان پس از ثبت شماره ملی و خرید بلیت روزهای مورد علاقه خود، روز مسابقه و برای ورود به سالن حتما کارت ملی را همراه داشته باشند تا بتوانند وارد سالن شده و در صندلی رزرو شده خود مستقر شوند.
 
بلیت فروشی رقابتهای والیبال لیگ ملتهای جهان فقط در سایت www.shop.rsatm.ir انجام میشود و سایر سایت های تبلیغاتی و ... هیچ بلیتی برای فروش در اختیار نخواهند داشت. ضمن این که بلیت فروشی دستی در سالن برگزاری رقابتها به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1495146
ارسال نظر
نظرات