شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:50 منتشر شده در مورخ: 1398/03/25 شناسه خبر: 1495175
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل:
دومین شرکت خلاق پارک علم و فناوری اردبیل ثبت شد
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از ثبت دومین شرکت خلاق پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد و گفت:شرکت شهراندیشان فناور مهام با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان دومین شرکت خلاق استان اردبیل ثبت و معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش سبلان‌ما، حبیب ابراهیم‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران از ثبت دومین شرکت خلاق  پارک علم و فناوری اردبیل خبرداد و گفت: شرکت شهراندیشان فناور مهام با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین شرکت خلاق استان اردبیل ثبت و معرفی شد.

وی با بیان اینکه شرکت شهراندیشان فناور مهام در مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری اردبیل به عنوان دومین شرکت در استان،  مجوز «صنایع خلاق و فرهنگی» را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخذ کرد، گفت:  این شرکت که در پارک علم و فناوری اردبیل  مستقر است در زمینه تعامل خلاقانه با شهر و افزایش کیفیت در زندگی شهری فعایت می کند.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: عنوان «صنایع خلاق و فرهنگی» معادل عنوان دانش بنیانی برای شرکت‌هایی است که در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق فعالیت می‌کنند. 
 
ابراهیم پور در پایان سخنان خود به تشریح عنوان برند سیویتاس، پرداخت و گفت: برند سیویتاس شامل سه محور سواد شهری، سناریوهای شهری و بازی‌های محیطی است.
 
وی گفت: این شرکت در فازهای بعدی با هدف ایجاد خدمات نوین دیگر در راستای افزایش کیفیت زندگی شهری اقدام خواهد کرد.
 

انتهای پیام/ج

http://dana.ir/1495175
ارسال نظر
نظرات