شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1398/03/27 شناسه خبر: 1495679
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبرداد:
برخورد جدی با محتکرین در استان اردبیل
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:انبارهایی که اطلاعات آنها در سامانه جامع انبار درج نشده، حکم احتکار، اختفاء، عرضه خارج از شبکه یا قاچاق بر آنها صدق می کند و برابر مقررات با آنها برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر جلوگیری از احتکار و گران فروشی اظهار داشت: نظارت مستمر و دائم بر بازار، در راستای ایجاد آرامش در جامعه است .

وی با اشاره به فصل برداشت غلات و حبوبات درسطح استان تاکید کرد: همه کالاهای مشمول طرح مبارزه با احتکار باید پس از ترخیص از گمرکات کشور یا تولید داخلی، در انبارها ثبت شده و در سامانه انبارها و مراکز نگهداری کالا نگهداری شود.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: مالکان و یا استفاده کنندگان انبارهایی که این کالاها را نگهداری می‌کنند، موظفند اطلاعات ورود و خروج کالایی خود را در سامانه جامع انبار(ثبت رسید/حواله) درج کنند.

وی تصریح کرد:نگهداری کالا در انبارهایی که اطلاعات آنها در سامانه جامع انبار درج نشده، حکم احتکار، اختفاء، عرضه خارج از شبکه یا قاچاق بر آنها صدق می کند و برابر مقررات با آنها برخورد خواهد شد.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان از عموم مردم درخواست کرد، چنانچه اطلاعاتی درباره احتکار کالاهای اساسی، عمومی و ضروری دارند در اختیار سامانه 124 قرار دهند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1495679
ارسال نظر
نظرات