شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1398/03/28 شناسه خبر: 1495925
چمران و روایتی از کتاب هایش
به جرات می توان گفت کمتر کسی در کشور وجود دارد و شاید اصلا وجود نداشته باشد که حتی برای یکبار نام شهید چمران را نشنیده باشد اما سوال اصلی اینجاست حالا که در آستانه 31خرداد یعنی سالروز شهادت مصطفی چمران قرار داریم تا چه میزان او را میشناسیم؟ چمرانی که درجات عالی علمی در آمریکا را رها کرد و برای دفاع از اسلام به لبنان رفت و سپس به ایران آمد تا به امر امام خمینی (ره) هدایت جنگ را در دست بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انتشارات روایت فتح تاکنون سه عنوان کتاب برای شناخت بیشتر شهید مصطفی چمران چاپ و راهی بازار نشر کرده که با محتوای آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

نخستین جلد از مجموعه "نیمه پنهان ماه" به روایت غائده جابر همسر شهید چمران و قلم حبیبه جعفریان به گوشه‌ای از زندگی مشترکشان می‌پردازد که در سال 78 برای اولین بار راهی بازار کتاب شد و تاکنون 130هزار جلد از این کتاب به چاپ رسیده است.
نخستین جلد از مجموعه "یادگاران"  بیان 100 خاطره کوتاه از شهید چمران است که رهی رسولی‌فر آن را نگاشته و در سال 81 به چاپ اول رسید که هم اکنون چاپ نهم این کتاب با طراحی جلد متفاوت راهی بازار نشر گردیده است.
هم چنین ششمین جلد از مجموعه "از چشم‌ها" با قلم فرهاد خضری به شرح زندگی شهید چمران از نگاه افرادی که او را دیده و یا مدتی با او زیسته‌اند پرداخته که چاپ دهم این کتاب نیز با طراحی جلد متفاوت در بازار نشر موجود است.
http://dana.ir/1495925
ارسال نظر
نظرات