شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1398/03/28 شناسه خبر: 1495990
معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور:
برخی مدیران آشنایی کافی با کسب و کارهای جدید را ندارند/ دولت به دلیل برخی مسائل داخلی و بین المللی نتوانسته به شعارهایش عمل کند
معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور گفت: برخی مدیران آشنایی کافی با کسب و کارهای جدید را ندارند‏.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; مهدی علیخانی امروز در دیدار با اعضای مجمع مشارین جوان استاندار زنجان و همچنین اعضای برخی سازمان‎های مردم‎نهاد استان زنجان با اشاره به سخنان برخی جوانان خاضر در جلسه اظهار کرد: در صحبت‌های نخبگان و جوانان دغدغه‌هایی وجود دارد اما یک امیدی نیز برای حل مشکلات دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مجمع مشورتی استاندار زنجان و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان باید با یک تعامل تمام موضوعات و مسائل مشترک سمنها و جوانان را احصا کنند، ابراز کرد: ما قول می‌دهیم فصل مشترکها را در این خصوص در سطح ملی پیگیری کنیم و آن دسته از مسائلی که در استان قابل حل است باید مورد توجه مسئولان استانی قرار گیرد.

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهور با اشاره به مشکلات پیش روی کسب و کارهای نوآورانه و جدید عنوان کرد: در خصوص کسب و کارهای نوین با مشکلاتی روبرو هستیم که یکی ناشی از ماهیت خود کار یعنی نو بودن آن است که سبب شده مدیران آشنایی کافی با این نوع کسب و کارها را نداشته باشند.

وی با بیان اینکه گاهی جوانان نباید مشکلات را به پای عدم اراده مسئولان در حل مشکلات کسب و کارهای نو بدانند، افزود: گاهی به دلیل عدم به روز بودن مدیر مشکلاتی مانند عدم تطبیق شرایط با کسب و کارهای نوآورانه را شاهد هستیم که باید تلاش شود تناسبی در این خصوص ایجاد شود.

علیخانی با تاکید بر لزوم وجود اعتماد در مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و کسب و کارها خاطرنشان کرد: در خصوص سازمان ملی جوانان پیگیریهایی انجام شده است.

وی با بیان اینکه دولت در توسعه سمنها به لحاظ کیفی اقداماتی را آغاز کرده است، گفت: در بحث خانه‌های جوان نیز باید گفت که در گذشته تعداد این خانه‌ها بسیار کم بود اما اکنون افزایش زیادی داشته است.

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با اشاره به شعارهای دولت بیان کرد: کشور در این مقطع زمانی با یکسری مسائل داخلی و بین المللی مواجه شده که حواسها از برنامه‌ها و شعارها دور شده است.

وی با اشاره به تاکید معاون اول رئیس جمهور به تعیین تکلیف ساختار جوانان تصریح کرد: مقرر شده تا موضوع ساختار جوانان از کانال دولت انجام شود که این اراده در دولت وجود دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495990
ارسال نظر
نظرات