شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496176
سرپرست تیم ملی والیبال ایران:
فرانسه،رقیب جدی ایران است/می توانیم قطب هواداری دنیا شویم/خاطره خوبی از اردبیل داریم
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: در جمع سه تیم حاضر در اردبیل، تیم فرانسه از هر لحاظ تیمی قدرتمند و با سابقه‌ای محسوب می‌شود که جدی‌ترین رقیب ما نیز خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،سرپرست تیم ملی والیبال ایران صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در مسابقات لیگ جهانی هستیم و تمامی ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و بطور نزدیک در حال رقابت با یکدیگر هستند.

وی افزود: در جمع سه تیم حاضر در اردبیل، تیم فرانسه از هر لحاظ تیم قدرتمندی و با سابقه‌ای که دارد جدی‌ترین رقیب ما نیز خواهد بود.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت : با حمایت هواداران تیم ملی هفته چهارم رقابت های والیبال لیگ ملت های 2019 را با نتیجه بهتر پشت سر خواهیم گذشت.
وی تصریح کرد : لیگ جهانی صحنه‌ای است که نگاه تمام دنیا را به سمت خود جلب می‌کند واین فرصت مناسبی است تا فرهنگ بالای حمایت و تماشاگران اردبیلی را به عنوان یکی از قطب‌های خاص هواداری در دنیا مطرح کرد.
امیر خوش خبر افزود: امیدوارم با نوآوری و خلاقیت‌هایی که همواره از مردم اردبیل دیده‌ایم در این چند روز شاهد حمایت ویژه و یکصدای مردم اردبیل از تیم ملی ایران باشیم.
وی ادامه داد: امیدواریم علی‌رغم خستگی که بازیکنان پس از ۳ هفته رقابت سنگین داشته‌اند با روحیه خوب و حمایت ویژه مردم اردبیل بلیط مرحله نهایی را از اینجا رزرو کنیم تا در برابر مردم ایران سربلند باشیم.
خوش خبر گفت : ما تجربه و خاطره بسیار خوبی از اردبیل و اردبیلی‌ها داریم و در مسابقات امیدهای آسیا و انتخابی قهرمانی جهان با استقبال و حمایت بی‌نظیر مردم این استان مواجه شدیم؛ به لحاظ میزبانی هیچ مشکلی نداشتیم و قطعاً در این مسابقات نیز سطح کیفی این میزبانی بالا خواهد بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496176
ارسال نظر
نظرات