شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496219
امام جمعه شهرستان سیرجان:
هدف فتنه ۸۸ براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود/ هدایت رهبری منجر به بصیرت مردم و حماسه ۹ دی شد
امام جمعه شهرستان سیرجان گفت:در فتنه ۸۸ که هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود با تقابل مردم شروع شد و رهبر فرزانه با تدبیر و توکل به خدا و توسل به امام زمان(ع) مدیریت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینی امام جمعه شهرستان سیرجان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در خصوص سخنرانی تاریخی رهبر انقلاب در ۲۹ خرداد سال ۸۸ اظهارداشت:رهبر عزیز انقلاب اسلامی در طوفان های شدید که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد کشتی انقلاب را به ساحل نجات رسانید و از هلاکت نجات داده اند.

حسینی در ادامه افزود:در فتنه ۸۸ که هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود با تقابل مردم شروع شد و رهبر فرزانه با تدبیر و توکل به خدا و توسل به امام زمان(ع) مدیریت کردند.

وی در ادامه افزود:هدایت رهبری منجر به بصیرت مردم و حماسه ۹ دی شد و آنچه مهم است در طول ۴۰ سال گذشته چه امام و رهبری عزیز توطئه های دشمن و نقشه شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی پی برده و قبل از توطئه و در حین توطئه نقشه دشمن را خراب کرده اند.

امام جمعه شهرستان سیرجان در ادامه افزود: درسال ۸۸ دشمن به فتنه دامن زد و با شرافت و زیرکی رهبری عزیز دشمنان ناکام مانده اند و از این به بعد هم تمام فتنه از جمله شیطنت ترامپ و پیغام رسانی که توسط ژاپن به رهبری انقلاب رسید پاسخ کوبنده امام خامنه ای به نماینده ژاپنی ها به آمریکا و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی فهماند که باید منتظر شکست خوردن خود باشند چرا که حق همیشه پیروز است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496219
ارسال نظر
نظرات