شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496267
فرمانده دریابانی هرمزگان:
تحقق وعده فرمانده مرزبانی ناجا در برخورد با عاملان شهادت دریابانان هرمزگانی+تصویر
فرمانده دریابانی استان هرمزگان گفت: گام اول وعده فرمانده مرزبانی ناجا در برخورد با مخلان امنیت اقتصادی و عاملان شهادت دو تن از دریابانان شهرستان میناب محقق شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سرهنگ حسین دهکی، فرمانده مرزبانی هرمزگان با بیان اینکه گام اول وعده فرمانده مرزبانی ناجا در برخورد با مخلان امنیت اقتصادی و عاملان شهادت دو تن از دریابانان شهرستان میناب محقق شده است، اظهار کرد: دریابانان استان روز گذشته طرح پاک سازی نقاط و محلات آلوده به قاچاق کالا و سوخت را به صورت مشترک با انتظامی استان، یگان ویژه و یگان امداد بندرعباس، پلیس های تخصصی آگاهی، اطلاعات و مواد مخدر در دو  محله از محلات ساحلی و حاشیه نشین شهرستان میناب اجرا کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح 71 هزار نخ انواع سیگار خارجی، چهار کارتن تنباکو میوه ای، 15 دستگاه موتور پمپ، شش دستگاه موتور قایق، 52 عدد تشت قایق، 49 دستگاه انواع موتورسیکلت و هفت دستگاه خودروی فاقد مدارک و پلاک توقیف شد و همچنین شش دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف و 500 عدد انواع مخازن سوخت در محل معدوم شد.
فرمانده دریابانی استان هرمزگان با اشاره به کشف 29 هزار لیتر سوخت قاچاق در این طرح عنوان کرد: همچنین در اجرای این طرح ضربتی هفت متهم که در امر تهیه و قاچاق کالا و سوخت فعالیت شاخص داشتند، دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

گفتنی است، فرمانده مرزبانی ناجا در سفر خود به استان هرمزگان و در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای دریابانی استان هرمزگان این وعده را داده بود که برخورد قاطع و سریع با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت در سطح منطقه با همراهی سایر دستگاه های استانی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496267
ارسال نظر
نظرات