شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:47 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496350
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین:
مشکلات اقتصادی با نگاه به داخل و تکیه بر توانمندی‌های جوانان حل می‌شود
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین گفت: در حوزه دفاعی و نظامی پیشرفت‌های عظیمی داشتیم و موشک‌های دوربرد و پهپاد و تجهیزات نظامی جزو پیشرفت‌های ماست، اما چرا در حوزه‌های خودرو و اقتصادی نتوانستیم با اقتدار عمل کنیم؟ اگر نگاه به داخل و تکیه بر توانمندی‌های جوانان داشته باشیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ سرهنگ عباس برزگر امروز(چهارشنبه) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه امام سجاد(ع) در حسینیه شهید مطهری سپاه صاحب الامر(عج) اظهار کرد: 22 بهمن سال 97 بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری صادر شد و تاکیدات فراوانی از سوی دلسوزان نظام برای پرداخت به این بیانیه شکل گرفت؛ بنابراین همه ما باید اراده و انگیزه و توان خود را برای تحقق این بیانیه عملی کنیم.

وی افزود: توقع رهبری این است که درخصوص تبیین و اجرایی شدن گام دوم ورود جدی صورت گیرد، رهبری در این بیانیه می‌فرمایند ملت‌ها و جوامع زیر بار مشکلات و انقلاب و زحمات و گرفتاری‌های انقلاب نمی‌روند، اما ملت ایران برای برپایی احکام دین و مقابله با ظلم انقلاب را شروع کرد که در یکصد سال اخیر بی نظیر بود.

جانشین فرمانده سپاه استان قزوین ابراز کرد: اولین ویژگی انقلاب در نگاه رهبری، مردمی و اسلامی بودن آن است، در چهل سال گذشته ارزش‌ها و مفاهیم و آرمان‌ها و شعارهای انقلاب تغییر نکرده در صورتی که در انقلاب‌های دیگر شاهد تزلزل در شعارها و استحاله آن هستیم.

وی بیان کرد: برپایی عدالت و مفاهیم انقلاب در جامعه سخت است و همه زیر بار پذیرش این مفاهیم انقلابی نمی‌روند و راهبرد نظام مقدس انقلاب از ابتدای انقلاب همان شعار استقلال و آزادی و انقلاب اسلامی است و مردم آزادی و استقلال و جمهوریت خود را در برهه‌های مختلف با هیچ چیز معاوضه نکرده اند.

این مسئول عنوان کرد: شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل هرگز از ابتدای انقلاب تا به امروز تضعیف و استحاله نشده است، اما برخی از مسئولان دچار وادادگی شده اند اما مسئولان در مدیریت کلان کشور دچار انحراف نشده اند.

وی ادامه داد: انقلاب‌ها تاریخ مصرف دارند، اما انقلاب اسلامی با توجه به پایبندی به قرآن و مبانی اسلام هیچ زمانی دچار کهنگی نشده هیچ زمانی انقلابیون اهل انفعال نیستند و همیشه پای انقلاب و پشتیبانی از آرمانهای انقلاب خود باقی مانده اند. 

برزگر تصریح کرد: امروز شهدای ما در نیروهای مسلح و بسیج و نیروهای مردمی هیچ زمانی در دفاع از حریم انقلاب کوتاهی نکرده اند و این روال ادامه دارد، معمولا برخی مسئولان اهل تفریط و افراط هستند و این مایه ننگ است، اما در انقلاب اسلامی به واسطه تبعیت از رهبری و ولایت فقیه جلوی بسیاری از نفوذها گرفته شده است.

 

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی هیچ زمانی اهل نزاع و تنش و درگیری نبوده، اما هر زمانی مورد هجمه قرار گرفته با تمام توان ایستادگی کرده است. در دیدار اخیر رهبری با نخست وزیر ژاپن اوج خفت و خواری ترامپ این بود که رهبری واسطه گری ژاپن را نپذیرفت.

جانشین فرمانده سپاه استان قزوین گفت: انقلاب اسلامی برکات زیادی داشت که رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره می‌کنند که اولین این برکات پایان دادان به خیانت‌های دوره قاجار و دوره پهلوی و وابستگی به دنیای غرب بود.

وی افزود: شعار اراده ملی در طول 40 سال گذشته محقق شده است و ما انتخابات زیادی داشتیم که طی سالیان مختلف با نظر مستقیم مردم انتخاب شد و جمهوریت در نظام پیاده شده، از سوی دیگر هر زمانی روحیه انقلابی بر کشور و عملکرد مسئولان حاکم شد به خوبی شاهد پیشرفت و توسعه بودیم.

این مسئول نظامی ابراز کرد: چرا در حوزه دفاعی و نظامی پیشرفت‌های عظیمی داشتیم و موشک‌های دوربرد و پهپاد و تجهیزات نظامی جزو پیشرفت‌های ماست، اما چرا در حوزه‌های خودرو و اقتصادی نتوانستیم با اقتدار عمل کنیم؟ اگر نگاه به داخل و تکیه بر توانمندی‌های جوانان داشته باشیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی اذعان کرد: صادرات غیرنفتی ما امروز 60برابر پیش از انقلاب است که از برکات انقلاب است، اگر همه ماهواره‌ها و پول و بودجه و میز و قدرت استکبار جمع شده اند اما قادر به سرنگونی انقلاب نیستند به واسطه بالا بودن سطح فکر و آگاهی‌های سیاسی و اجتماعی مردم است والا دشمن به دنبال سرنگونی نظام در دی ماه 96 بود.

برزگر گفت: در چهل ساله دوم انقلاب وظیفه ما از نگاه رهبری این است که برای حفاظت و پاسداری از دستاوردهای چهل ساله تلاش کنیم و این دستاوردها را برای مردم تبیین کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: پیشرفت در صنایع جدید، امیدواری به آینده و دوری از یاس و ناامیدی، تاثیرگذاری عمیق در منطقه و جهان و اقتدار و عزت در صحنه‌های بین المللی و پیشرفت‌های علمی و پزشکی  از دستاوردهای 40ساله انقلاب است و برای موفقیت در گام دوم انقلاب تاکید رهبری این است که باید حتما به جوانان و مردم اعتماد کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496350
ارسال نظر
نظرات