شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1398/03/30 شناسه خبر: 1496442
فرمانده حوزه امام حسن مجتبی(ع) گونمردی:
آبرسانی به 37 روستا گونمردی توسط بسیجیان آتش به اختیار/ تا فراهم شدن زیر ساخت های آبرسانی خدمات ادامه دارد
فرمانده حوزه امام حسن مجتبی(ع) گونمردی با بیان اینکه آبرسانی به 37 روستا گونمردی توسط بسیجیان آتش به اختیار صورت می گیرد، گفت: تا فراهم شدن زیر ساخت های آبرسانی به این مناطق محروم بسیجیان همواره همراه و کنار آنها هستند و خدمات آبرسانی با تانکر را انجام می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میرشکاری، فرمانده حوزه امام حسن مجتبی(ع) گونمردی سیریک در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با اشاره به آبرسانی به مناطق محروم توسط این حوزه اظهار کرد: دهستان گونمردی از توابع سیریک چندین سال است با مشکل نبود و کمبود آب مواجه است.

فرمانده حوزه امام حسن مجتبی(ع)  تصریح کرد: لوله کشی برای آبرسانی دهستان گونمردی زمانی بوده که جمعیت آن 20هزار نفر بوده و در حال حاضر که بیش از 45 هزار نفر جمعیت دارد جواب گوی آبرسانی به این منطقه نیست.

میرشکاری با اشاره به اینکه سه ماشین آبرسانی از نیروی دریایی سپاه و یک ماشین از سپاه مقاومت برای آبرسانی دهستان گونمردی تعبیه شده است، عنوان کرد: ناحیه امام حسن مجتبی(ع) با در اختیار داشتن چهار تانکر آبرسانی به بیش از 37 روستای گونمردی را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه روزانه بیش از 83 کیلومتر مسافت پیموده می شود تا آبرسانی به روستاهای گونمردی صورت گیرد، عنوان کرد:  پمپاژ گر آب تا مرکز گونمردی 40 کیلومتر فاصله دارد و از مرکز تا روستاهای آن نیز 43 کیلومتر مسافت راه وجود دارد.

فرمانده با بیان اینکه هر هفته برای برطرف شدن مشکل آب 37 روستا دهستان گونمردی جلساتی با حضور فرماندار و مسئولین برگزار می شود، بیان کرد: کمبود هزینه برای ترمیم لوله های آن منطقه و نصب آبشیرین کن از مهمترین مشکل برای آبرسانی به این دهستان  است.

میرشکاری با بیان اینکه در امر کمک رسانی بسیجیان آتش به اختیار تا زمان فراهم شدن زیر ساخت های آبرسانی به مردم دهستان گونمرد همواره همراه و کنار آنها هستند و خدمات آبرسانی با تانکر را انجام می دهند، خاطر نشان کرد: اولویت آبرسانی به قشر کم بضاعت دهستان که توان خرید آب آزاد را ندارد،  مساجد، مدارس، مراکز عمومی و درمانگاه ها است.

انتهای پیام/

  • ض
  • 32
  • ث
  • صث
  • ص
  • ص
  • ص
  • ص
http://dana.ir/1496442
ارسال نظر
نظرات