شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 18:44 منتشر شده در مورخ: 1398/03/30 شناسه خبر: 1496500
همایش گروه‌های قرآنی در بهارستان برگزار شد
همایش گروه‌های قرآنی با حضور مسئولین شهرستانی و حافظان قرآن کریم در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همایش گروه‌های قرآنی با حضور ١٨ گروه قرآنی و تعداد ٥٠٠ نفر شرکت کننده و به همراه ١٨ مربی قرآنی منطقه و مسئولین شهرستان بهارستان در مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در شهرک فجر بخش بوستان برگزار شد.

بنابر این گزارش این گردهمایی به وسیله کانون فرهنگی هنری نرجس بهارستان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و همچنین هیأت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید.

این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز گردید و در ادامه مسئولین برگزاری مراسم مذکور پیرامون موضوع همایش و اهمیت انس گرفتن با قرآن کریم برای حاضرین سخنرانی کردند.

گفتنی است که اجرای سرودها و نمایش‌های قرآنی از جمله نکات قابل توجه این مراسم بود که توسط گروه سرود روزه اولی‌ها که دانش آموزان دختر بهارستانی اعضای آن می باشند، انجام شد. 

بدون تردید برگزاری چنین همایش‌هایی می تواند تاثیر به سزایی در ترقیب و تشویق اقشار مختلف جامعه برای توجه بیشتر به امور دینی و همچنین انس گرفتن با قرآن و شرکت در محافل قرآنی داشته باشد.

لازم به ذکر است که درپایان همایش گروه‌های قرآنی علاوه‌بر تقدیر از ٩ نفر از خادمان قرآن کریم فعال در شهرستان بهارستان، از خواهران حافظ قرآن کریم و همچنین از گروه سرود روزه اولی‌ها نیز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496500
ارسال نظر
نظرات