شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1398/03/30 شناسه خبر: 1496525
رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد هشدار داد:
مقاوم نبودن مسکن های روستای ملحمدره شبکه گاز را تهدید می‌کند
رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد با هشدار خطر ریزش آوار در روستای ملحمدره این شهرستان گفت: بافت مسکن های این روستا خشتی و گلی است و خطر ریزش آوار را به خصوص در زمستان دارد و شبکه های گاز را تهدید می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛منصور بالاور در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با اشاره به سیل اخیر در مناطقی از اسدآباد، اظهار کرد: خسارت برآورد شده ناشی از سیل در این شهرستان در حوزه گاز حدود 500 میلیون تومان بود که امروز وقتی درگیر کار بازسازی شدیم، علمک هایی نیاز به مقاوم سازی داشت و در این صورت خسارت بیشتر از آن بود که برآورد کردیم.

وی با بیان اینکه هنوز غرامتی بابت خسارت وارد شده به حوزه گاز پرداخت نشده است، تصریح کرد: البته ما منتظر پرداخت غرامت نشده ایم و کار بازسازی را با صرف بودجه از محل دیگر آغاز کرده ایم.

رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد با هشداری در خصوص شبکه گاز روستای ملحمدره اسدآباد، گفت: خطر ریزش آوار در این روستا وجود دارد و عدم مقاوم بودن مسکن های روستا شبکه گاز را دچار تهدید کرده است.

وی با بیان اینکه مسکن های موجود در روستای ملحمدره خشتی و گلی و یا سنگی است، گفت: باید مردم نسبت به مقاوم سازی مسکن ها در این روستا اقدام کنند که در این راستا دستگاههای زیربط مانند بنیاد مسکن و بانکها با پرداخت تسهیلات آنان را حمایت کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1496525
ارسال نظر
نظرات