شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 16:48 منتشر شده در مورخ: 1398/04/02 شناسه خبر: 1497413
فرمانده انتظامی بندرخمیر:
کشف بیش از 22میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرخمیر
فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر از کشف 22میلیارد و 104 میلیون ریال انواع کالای قاچاق طی یک ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ رضا علی بخشی، فرمانده انتظامی بندر خمیر گفت: هدف اصلی اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است که این مهم با جدیت و به صورت روزانه و مستمر توسط این فرماندهی پیگیری می شود.

وی افزود: دراجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان بندر خمیر، با برنامه ریزی و انجام کار اطلاعاتی در طول خرداد ماه امسال ماموران انتظامی شهرستان موفق به کشف انواع مواد مخدرشامل 172کیلو گرم تریاک و 23کیلو گرم هروئین در درگیری با سوداگران مرگ شدند.

این مسئول انتظامی عنوان کرد: پیشگیری از وقوع سرقت یکی از موضوعات مهم دیگرپ لیس بوده و با انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترل مناطق جرم خیز و تعامل و همکاری خوب مردم در خرداد ماه سال جاری 9 نفر سارق دستگیرو تحویل مراجع قضائی شده است.

علی بخشی اظهار کرد: در خردادماه سال جاری با تشدید برخورد با رانندگان متخلف ، 41دستگاه موتورسیکلت و 72دستگاه خودرو متخلف توقیف و پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند که آمارها مویدکاهش تصادفات و مجروحین داخل شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است که اکثر تصادفات به وقوع پیوسته در جاده های برون شهری طی خردادماه به دلیل خستگی و خواب آلودگی، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از عدم رعایت سرعت مطمئنه توسط رانندگان گزارش شده است.

فرمانده انتظامی بندر خمیر خاطر نشان کرد: در راستای مبارزه جدی با کالاهای قاچاق، در این زمینه با تلاش شبانه روزی انجام شده در خرداد امسال 94هزار و 830 لیتر سوخت قاچاق، ،586ثوب البسه ، 85راس احشام قاچاق در شهرستان بندر خمیر کشف که ارزش کالاهای مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 22 میلیارد و 104میلیون ریال برآورد شده است.

 علی بخشی در پایان ضمن تقدیر از همکاری و تعامل بسیار خوب شهروندان با پلیس، از آنان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1497413
ارسال نظر
نظرات