شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:07 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497541
در دیدار فرمانده سپاه استان با رئیس کل دادگستری مطرح شد؛
چابک سازی در قوه قضائیه در حال انجام است/نگاه تحولی رئیس  قوه قضائیه می تواند منشاء پیشرفت در نظام قضائی کشور شود
صبح امروز سردار ابوحمزه،فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به همراه جمعی از فرماندهان سپاه به مناسبت هفته قوه قضائیه با دکتر موحد،رئیس کل دادگستری استان کرمان دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ صبح امروز سردار ابوحمزه،فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به همراه جمعی از فرماندهان سپاه به مناسبت هفته قوه قضائیه با دکتر موحد،رئیس کل دادگستری استان کرمان دیدار کرد.

چابک سازی در قوه قضائیه در حال انجام است

رئیس کل دادگستری استان کرمان در این دیدار به سند تحول در دستگاه قضائی و تقارن آن با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بحث چابک سازی دستگاه قضائی با ادغام معاونت ها و کاهش نیروهای ستادی و انتقال به مجموعه صف در حال انجام است.


یدالله موحد در ادامه به ابعاد شخصیتی شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی اشاره کرد و افزود: مجاهدت های شهید بهشتی در پیروزی های انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی درکشور برکسی پوشیده نیست واین شهید گرانقدر با خلاقیت فکری و تشکیلاتی خود ساماندهی امور قضایی را انجام داد و ساختار نوین نظام قضایی کشور را بنا نهاد.

نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان خاطرنشان ساخت: قوه قضائیه که امروز مظهر اقتدار و از ارکان نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و ماموریت های مهمی در قاانون اساسی بر عهده گذاشته شده محصول ابتکارات و ذهن خلاق و مکتبی شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی است.

نگاه تحولی رئیس قوه قضائیه می تواند منشاء خدمات بزرگ و پیشرفت در نظام قضائی کشور شود

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به تعامل، همکاری و هماهنگی خوب مجموعه دادگستری با سپاه ثارالله اشاره کرد وگفت:خوشبختانه اقدامات قضائی ارزشمندی طی چند سال گذشته در دادگستری استان کرمان صورت پذیرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه اظهار داشت:نگاه تحولی حضرت آیت الله رئیسی،ریاست قوه قضائیه می تواند منشاء خدمات بزرگ و پیشرفت در نظام قضائی کشور شود.

در پایان این دیدار سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را کارکنان دستگاه قضائی در استان کرمان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

چه پر شکوه و دیدنی است که فرزندان ولایت، عمل صالح را با مدیریت و کار پیوند می زنند و با دستمایه معنوی آلبوم افتخار خود را در کسوت خدمت به انقلاب اسلامی مزین می کنند و این همه تجلی و برتری زمانی جلوه‌گر می‌شود که ذهن های پویا و دستان کریمانه در وادی تکلیف با تفکر بسیجی حرکت رو به جلو و پرشتاب را به سرمنزل مقصود رهنمون می‌سازد تا به رسالت تاریخی خویش عمل کرده باشند

رئیس کل محترم دادگستری استان کرمان

یدالله موحد

سلام علیکم

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش هفته قوه قضاییه را به همه خدمتگزاران و مسئولین قضایی قضات دادیاران کارکنان و خدمتگزاران این قوه در استان کرمان تبریک عرض نموده و از تعامل همکاری و هماهنگی مجموعه دادگستری با سپاه ثارالله قدردانی می نمایند امید است در انجام خدمت مقدس و پیاده نمودن عدالت با استعانت انوار نورانی قرآن کریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی شریف) تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از آرمان‌های والای امام راحل عظیم الشأن (رحمت الله) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی موفق و موید باشید

سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه

فرمانده سپاه الله استان کرمان

انتهای پیام/

http://dana.ir/1497541
ارسال نظر
نظرات