شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497588
در راستای توسعه‌ همکاری‌های کشورهای منطـقه و گسترش صنعـت ایرانگردی و جهانگردی، با همـکاری راه ‌آهن‌های ایران و ترکـیه، قطار بین‌المللی تهران-وان راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رجبی مدیرعامل رجا در این‌باره اظهار کرد: قطار تهران- تبریز – وان ساعت 9:30 صبح امروز از تهران حرکت کرده که شامگاه امروز به شهر تبریز می‌رسد.

 
وی ادامه داد: قطار یاد شده از ایستگاه تبریز نیز مسافرگیری و ساعت 22:30 به سمت ایستگاه مرزی رازی حرکت می‌کند.مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام می‌دهند، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی کاپیکوی در راه‌آهن ترکیه حرکت کرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (ورود به کشور ترکیه) را انجام خواهند داد.
 
وی بیان کرد:‌ بر اساس توقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود 2 ساعت این مراحل طول می‌کشد. قطار پس از حرکت از ایستگاه کاپیکوی حدوداً ساعت 8:00 صبح روز سه‌شنبه به وقت ترکیه وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می‌شود که در مجموع مدت زمان انجام این سفر در مسیر رفت یا برگشت حدود 24 ساعت است.
 
مدیرعامل رجا گفت:‌ امکان خرید بلیت این قطار از کانال های فروش بلیت قطار از جمله دفاتر فروش سامانه 1539 و سایت رجا امکان پذیر است. قیمت بلیت این قطار در مسیر رفت یا برگشت (بلیت یکسره) 225 هزار تومان بزرگسال و 130 هزار تومان خردسال است.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1497588
ارسال نظر
نظرات