شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497613
مدیرعامل شرکت توزیع برق کرمانشاه عنوان کرد؛
بهره‌برداری از مرکز فهام طی هفته آینده در کرمانشاه
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: مرکز کنترل فهام (فرا سامانه هوشمند اندازه گیری) طی هفته آینده در استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید علی مرآتی در گفتگو با مرصاد، با بیان اینکه طبق پیش بینی صورت گرفته امسال ۲۹ روز به عنوان روزهای بحران مشخص شده است، اظهار داشت: ما باید در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تمام تلاشمان را به کار بگیریم که به همراه مردم بتوانیم از این روزهای بحرانی عبور کنیم.

وی افزود: ما باید در طی روزهای مذکور که در بازه زمانی هم اکنون تا پایان مرداد قرار دارند، هر روز از ساعت ۱۳ الی ۱۶ در مراکز کنترل به حالت آماده باش، حضور داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان داشت: در این بازه زمانی مصرف مشترکین را کنترل می‌کنیم که اگر زمانی مصرف بالا رود، باید تمهیدات لازم را در نظر بگیریم.

وی با اشاره به تغییر ساعت ادارات با مجوز استاندار کرمانشاه، از راه اندازی و بهره برداری مرکز کنترل فهام (فرا سامانه هوشمند اندازه گیری) طی هفته آینده در استان خبر داد.

مرآتی گفت: با توجه به اینکه ما برای همه ادارات کنتور هوشمند نصب کرده‌ایم، در قالب این مرکز کنترل و با این سامانه، مصرف ادارات را پس از ساعت ۱۳ و ۳۰ بعد از ظهر کنترل می‌کنیم.

وی تاکید کرد: بر این اساس و بر اساس هماهنگی که با استاندار انجام شده است، هر اداره‌ای که بیشتر از ۱۰ درصد از مصرف پایه‌اش را مصرف داشته باشد، در مرحله اول مورد تذکر قرار گرفته و به آن اخطار کتبی همراه با نمودار مصرف داده می‌شود و در مرحله بعدی اگر به اخطار توجهی نکرده باشد، بعدازظهر برق آن را قطع خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1497613
ارسال نظر
نظرات