شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497729
با وجود افزایش قیمت سیب‌زمینی و هویج در سطح شهر، قیمت صیفی‌جات پر تقاضا از جمله سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، خیار و هویج در میادین میوه و تره بار ۲۲ تا ۴۲ درصد و به طور میانگین ۳۲ درصد زیر قیمت خرده فروشی‌های سطح شهر عرضه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیب زمینی انباری و نو در میادین میوه و تره بار به ترتیب ۶,۲۰۰ تومان و ۶,۸۰۰ تومان نرخگذاری شده در حالی که سیب زمینی انباری در سطح شهر ۷ تا ۸ هزار تومان و سیب زمینی نو ۸ تا ۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

براساس این گزارش، هویج نیز در سطح شهر۶ تا ۷ هزار تومان به فروش می‌رسد در صورتی که قیمت آن در میادین میوه و تره بار ۵,۲۰۰ تومان است ضمن اینکه قیمت خیار که در سطح شهر ۴ تا ۵ هزار تومان فروخته می‌شود، در میادین میوه و تره بار ۲,۹۰۰ تومان است.
 
پیاز زرد و سفید در میادین میوه و تره بار به ترتیب ۲,۶۵۰ تومان و ۲,۹۵۰ تومان قیمت‌گذاری شده در حالی که پیاز زرد در سطح شهر ۴۰۰۰ تا ۴,۵۰۰ تومان و پیاز سفید ۴۵۰۰ تا ۵,۰۰۰ تومان است.
 
در حالیکه گوجه فرنگی بوته‌ای و گلخانه‌ای در سطح شهر به ترتیب ۵۵۰۰ تا ۶,۵۰۰ تومان و ۶۵۰۰ تا ۷,۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد، قیمت آن در میادین میوه و تره بار به ترتیب ۴,۳۰۰ تومان و ۵,۵۰۰ تومان است.
 
در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۲۱ هزار تومان، خریداری ۵ کیلوگرم محصول فرنگی پر مصرف شامل سیب زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، خیار و هویج در میادین میوه و تره بار برای شهروندان امکان‌پذیر است.
 
منبع: تسنیم
http://dana.ir/1497729
ارسال نظر
نظرات