شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 08:44 منتشر شده در مورخ: 1398/04/06 شناسه خبر: 1498477
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا:
استکبار طرح نفوذ را برای انقلاب اسلامی طراحی کرده است/ برجام یک اشتباه محاسباتی بود
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه نفوذ طرحی است که استکبار برای انقلاب اسلامی طراحی کرده است افزود: رهبری هم بحث نفوذ را بطور سنگین مطرح کردند و نفوذ یکی از برنامه هایش این است که مردم و مسئولان و نخبگان در تصمیم گیری های خود دچار اشتباه محاسباتی بشوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی شامگاه چهارشنبه در یادواره ۲۲۰ شهید اصناف و بازاریان شهرستان همدان که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان استان در حسینیه امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد اظهار داشت: در آستانه شهادت امام صادق هستیم و عرض تسلیت خدمت شما دارم و امبدوارم  که شیعه جعفری و ثابت قدم در این راه بمانیم.

 

برگزاری یادواره برای شهدای اصناف باید الگوی کشوری بشود

وی با بیان اینکه حرکت بسیار زیبا و نویی است که برای بازاریان یادواره برگزار کرده اید گفت:  برگزاری یادواره برای۲۲۰ شهید بازاری بسیار ارزشمند است و باید به عنوان الگوی کشوری باشد.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا با اشاره به آیه "ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون" ادامه داد: مقام شهادت مقامیست که کسی نمی‌تواند درک کند و کسی که به شهادت رسید میفهمد  و باید به این مقام رسید.

وی با بیان اینکه شهید همدانی که یکی از افتخارات همدان است گفت:  موفقیت های ما در سوریه مرهون رشادت های شهید همدانی است که در نهایت به مقام شهادت رسید.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه پیاده روی اربعین، بزرگ ترین تهدید برای آمریکا است افزود: سال گذشته آمریکایی ها یک گروه دانشجویی را به میان این جمعیت فرستادند و سوالاتی را که در جزوات ۵٬۶ صفحه ای بود پرسیده شد و در نهایت سئوالات  مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و جمع بندی آنها این بود که این جمعیت که به سمت کربلا میرود بزرگ ترین تهدید برای آمریکا است.

وی ادامه داد: جواب های مردم این بود که ما به سمت بیعت با امام حسین(ع) میریوم و این مدیریت امام حسین(ع) است و یادواره ها هم همین کار را می کنند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه شهدا مسیر را  انتخاب و بشریت و جامعه را مدیریت می کنند گفت: شهدا شرح صدر بالایی دارند و همه چیز را مدیریت می‌کنند.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه ما در ۴۰ سال در ابعاد مختلف امنیتی، سیاسی|، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در حال دفاع بوده و هستیم گفت: در دوران دفاع مقدس همه دنیای استکبار اروپا، آمریکا و آل سعود همه بر علیه انقلاب اسلامی بودند.

وی اظهار کرد: در قضایای سوریه من وزیر بودم و قرار شد بنده با ولیعهد عربستان صحبت کنم و وقتی رفتیم در جلسه رسمی به صراحت مطرح کرد و گفت که ما در دوران جنگ صدام با تمام  توانمان بالای ۴۰ میلیارد دلار به صدام کمک و کشور های حوزه خلیج فارس هم  ۷۰ میلیارد هزینه کردند.

حجت الاسلام مصلحی اضافه کرد: آمریکا هم در دفاع مقدس و هر کجا صدام کم می آورد به میدان می‌آمد تا به صدام کمک کنند و زدن هواپیمای مسافربری هم در همین راستا بود.

 

استکبار طرح نفوذ را برای انقلاب اسلامی طراحی کرده است

وی اظهار کرد:  طرحی که چندین سال است استکبار برای انقلاب اسلامی طراحی کرد نفوذ است و رهبری هم بحث نفوذ را بطور سنگین مطرح کردند.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا افزود: نفوذ یکی از برنامه هایش این است که مردم و مسئولان و نخبگان در تصمیم گیری های خود دچار اشتباه محاسباتی بشوند.

وی ادامه داد: دشمن برای انتخابات طراحی دارد که مردم و نخبگان در تصمیم گیری هایشان دچار اشتباه محاسباتی بشوند که در چند سال اخیر بطور سنگین در کشور اتفاق افتاده و رهبری با ورودشان جلو محاسبات اشتباه را گرفته اند.

حجت الاسلام مصلحی عنوان کرد: در جمع بندی سه دستگاه اطلاعاتی به این رسیدند که تا ولایت فقیه وجود دارد ما نمی‌توانیم دربرابر انقلاب اسلامی راه به جایی ببریم

وی اظهار کرد: تهدید یکی از ابزارهایی است  که برای اشتباه محاسباتی انجام می‌شود و هر بار که می‌خواستیم مذاکره انجام دهیم، اوباما مصاحبه می‌کرد و می گفت همه گزینه ها روی میز است.

 

 در قضیه ساقط کردن پهپاد، آمریکایی ها و وابستگانشان را بیچاره کردیم

وزیر سابق اطلاعات ادامه داد: با اینچنین تهدیداتی ظریف اشتباه محاسباتی کرد و در دانشگاه تهران گفت که دشمن با یک دکمه می‌تواند همه تاسیسات ما را از بین ببرند، در صورتی که در قضیه ساقط کردن پهپاد آمریکایی، ما آمریکا  وابستگان آنها را هم بیچاره کردیم.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه پیش‌بینی های رهبری، پیش‌بینی های انبیاء است افزود: برخی به این پیش بینی ها اعتنا نمی‌کنند و وقتی رهبری میگوید اسراییل ۲۵سال را نخواهد دید پوزخند میزنند.

وی تصریح کرد: رهبری می‌گوید آمریکا در حال افول است اما برخی پوزخند میزنند در حالیکه صحبت های حضرت آقا عقبه دارد.

حجت الاسلام مصلحی اضافه کرد: ۱۴میلیون مقاله از هیت علمی های دانشگاه میگویند که که آمریکا در بعد اجتماعی و اقتصادی در حال فروپاشی است.

 

در 70 درصد مقالات تحقیقاتی علت فروپاشی آمریکا را انقلاب اسلامی دانسته اند

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا اظهار کرد: آمریکا از دید یک عده کدخداست و تا بپاشد زمان بر است در صورتی که  در ۱۴ میلیون مقاله ۷۰ درصد آنها عامل فروپاشی آمریکا را انقلاب اسلامی میدانند.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که ۴۰ سال در مسیر اصلی خودش حرکت کرده و برای گام دومش طراحی و برنامه ریزی کرده است.

حجت الاسلام مصلحی برجام را یک اشتباه محاسباتی خواند و افزود: برجام  گوساله سامری بود و ترامپ که از برجام خارج شد آمریکایی ها گفته بودند که مذاکرات را انجام می‌دهیم و رفت آمد ها را هم انجام می‌دهیم اما از برجام خارج می‌شویم.

وی ادامه داد: بین آمریکا و اروپا تقسیم کارصورت گرفته و مقامات اروپایی قبل از خروج آمریکا از برجام با ترامپ جلسه داشتند و در صحبت هایشان تقسیم کاری که گفتیم مشخص است

وزیر سابق اطلاعات افزود: یکی از تقسیم کارهایشان مطرح کردن مذاکرات موشکی است که رهبری هم گفتند که این ناموس ماست. 

وی تصریح کرد:  دشمن 10 کار انجام میدهد که اشتباه محاسباتی شکل بگیرد و امروز باید گردنه تحریم های اقتصادی را رد کنیم.

 

اجازه دو قطبی بودن به هیچ کس را نمیدهیم

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه اجازه دوقطبی‌ کردن را به هیچکس نمی‌دهیم  افزود: در اقتصاد مقاومتی و جنگ نمیشه پشت میز بنشینیم و باید حرکت کنیم.

وی ادامه داد: رییس جمهور گفت که گوشت ده درصدش از خارج است پس چرا گرونی مدیریت نمیشود؟ وزیر کشاورزی می‌گوید واسطه ها نمی‌گذارند، پس چرا دستگاه اطلاعاتی این موضوع را کنترل نمی کنند؟

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه ۲۰درصد مشکلات به تحریم ها برمیگردد افزود:  ما در دوران دفاع مقدس سیم خاردار نداشتیم ، اما امروز موشک و پهپاد داریم.

وی در پایان گفت: مدیریت انقلابی باید خواسته ما باشد و از آقایانی که وعده دادند باید مطالبه کنیم و باید انتقادات را هم داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1498477
ارسال نظر
نظرات