شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1398/04/12 شناسه خبر: 1500353
امام جمعه قزوین در حاشیه مراسم تشییع شهدا:
شهدا آمده‌اند که بگویند، دشمن را فراموش نکنیم/ پیام اصلی شهدا مقاومت است
امام جمعه قزوین گفت: شهدا آمده‌اند به ما بگویند که دشمن همان دشمن است، همان دشمن جنگ افروزی که جنگ تحمیلی را برای ما زمینه سازی کرد و همان دشمنی است که هواپیمای مسافر بری را ساقط کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در حاشیه مراسم تشییع شهدای استان قزوین در گفت‌وگو با صبح قزوین  ؛ اظهار کرد: همه شهیدان به ویژه شهدای بزرگواری که بعد از ده‌ها سال پیکر پاکشان به میهن اسلامی برگشته است، برای ما پیام مقاومت آوردند.

وی افزود: شهدا آمده‌اند به ما بگویند که دشمن همان دشمن است، همان دشمن جنگ افروزی که جنگ تحمیلی را برای ما زمینه سازی کرد و همان دشمنی است که هواپیمای مسافر بری را ساقط کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امروز دشمن همان دشمنی است که 17هزار نفر از فرهیختگان ما را ترور کردند و داعش را به جان ملت‌های مسلمان انداخت و این همه ویرانی را در سوریه، یمن و لیبی جای جای جهان اسلام ایجاد کرد.

امام جمعه قزوین اذعان کرد: دشمن همان دشمنی است که فلسطین را در بند کشید و قدس را به اسارت گرفت و شهدا آمده‌اند بگویند که گذشت زمان، دشمن را به چشم شما دوست جلوه ندهد و مقاومت و ایستادگی و مردانگی را فراموش نکنید.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1500353
ارسال نظر
نظرات