شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1398/04/21 شناسه خبر: 1502854
تا کمتر از ۱۲ ساعت دیگر؛
اولین محموله سنگ از بندر چابهار صادر خواهد شد
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از صادرات اولین محموله سنگ از بندر چابهار در کمتر از 12 ساعت آینده به مقصد کشورهای حوزه دریای عمان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به بازاریابی های انجام شده برای صادرات سنگ، روز گذشته اولین محموله سنگ صادراتی به مقصد کشور عمان بارگیری شد.


وی افزود: این محموله سنگ ساختمانی که به صورت برش خورده و پرداخت شده و در بسته بندی پالتی بود، برای ارسال از مبدأ اصفهان به مقصد کشور عمان، از بندر شهید بهشتی چابهار بارگیری شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان با بیان اینکه این بار به صورت صادرات مستقیم و با همکاری شایسته گمرک در کمتر از 12 ساعت به داخل شناور منتقل شد، گفت: علیرغم اینکه این امکان وجود داشت تا سه روز برای عملیات گمرکی زمان صرف کرد، با همکاری گمرک، مدت زمان بارگیری و ارسال به کمتر از 12 ساعت کاهش یافت.

آقایی در پایان خاطرنشان کرد: این شروع صادرات اولین محموله سنگ به کشورهای حوزه دریای عمان از بندر چابهار بود و صادرات محموله های بعدی در ماه آینده و با حجم بیشتر تحقق می یابد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1502854
ارسال نظر
نظرات