شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1398/04/21 شناسه خبر: 1502892
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور:
بهره گیری از تجربیات هنرمندان، موجب اثرگذاری تولیدات هنری می شود
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور با حضور در دفتر کاری اصغر جاوید، هنرمند پیشکسوت و ارزشی استان اردبیل ضمن تجلیل از مقام هنرمند، درگذشت یوسف جاوید را به وی و جامعه هنری استان اردبیل تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، امیر نصیر بیگی مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور به همراه مسئولین بسیج هنرمندان استان با حضور در دفتر کاری اصغر جاوید، هنرمند پیشکسوت و ارزشی استان اردبیل ضمن تجلیل از مقام هنرمند، درگذشت یوسف جاوید را به وی و جامعه هنری استان اردبیل تسلیت گفت.

وی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما از توسعه هنرهای ارزشی در استان اردبیل خبرداد و گفت: بهره گیری از تجریبیات خلاق در زمینه هنر می تواند استان اردبیل را به قله های هنر رهنمون کند.

نصیر بیگی به دیدار با هنرمندان استان اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: در این دو روز با حضور در شهرستان های اردبیل، خلخال و مشگین شهر از نزدیک در جریان فعالیت های هنرمندان استان قرار گرفتیم تا ضمن خسته نباشید به هنرمندان استان با مشکلات و راهکارهای برون رفت از این مشکلات نیز آشنا شویم.

وی در ادامه سخنان خود به ضرورت تولیدات هنری خوب و تاثیرگذار در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: تعامل با هنرمندان سایر استان ها و بهره گیری از تجربیات سایر هنرمندان می تواند در این خصوص راهگشا شود.

نصیربیگی به دیدار با خانواده های شهدای شاخص هنرمنداستان اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: رونمایی از نمایش رادیویی مربوط به زندگینامه و نحوه شهادت روحانی شهید حجت السلام محبی در روستای کویج مشکین شهر و دیدار با خانواده شهیدان محمدزاده از مهمترین برنامه های ما در سفر به استان اردبیل بود چراکه به لحاظ روحی بسیار سازنده بود.

وی تکریم از هنرمندان ارزشی و پیشکسوت را وظیفه بسیج هنرمندان عنوان کرد وگفت: دیدار با هنرمندانی چون اصغر جاوید و فرزند فقیدشان که از نام آوران هنر استان اردبیل هستند،موجب تقویت روحیه جهادی هنرمندان بسیجی می شود.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور در پایان سخنان خود از هنرمندان استان خواست برای تعالی هنر انقلاب اسلامی در اردبیل تلاش کنند.

انتهای پیام/

اصغر جاوید
  • اصغر جاوید
  • اصغر جاوید
  • اصغر جاوید
  • اصغر جاوید
  • اصغر جاوید
  •  اثرگذاری تولیدات هنری
http://dana.ir/1502892
ارسال نظر
نظرات