شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1398/04/22 شناسه خبر: 1503256
استاندار در دیدار خادمان حرم امام رضا(ع):
حضور خدام رضوی در استان مایه‌ی افتخار مردم قزوین است
استاندار قزوین در دیدار خادمان رضوی گفت: حضور خادمان در استان قزوین مایه‌ی افتخار مردم است، زیرا حضور خادمیاران موجب استشمام رایحه‌ی معنوی و یادآور کرامات امام رئوف و تجدید بیعت و ایجاد حب بیشتر با امام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز(شنبه) در نشست خادمان آستان قدس رضوی در سالن اجتماعات استانداری اظهار کرد: اتفاقات در عالم وجود براساس دلیل و منطق شکل می‌گیرد و هیچ اتفاقی بی حکمت نیست.

وی افزود: هجرت امام رضا (ع) به ایران نشان‌دهنده‌ی لطف و نعمت خداوند به مردم مشرق زمین است؛ زیرا حضور بارگاه ملکوتی امام رئوف در کشور اسباب تقرب معنوی مشرق زمینان به خداوند و ایجاد فضای معنوی و حب به اهل بیت شده‌است.

استاندار استان قزوین اذعان کرد: حضور معنوی امام رضا(ع) در کشور ایران و محبت مردم نسبت به ایشان نشان می‌دهد که کرامت امام سرمایه‌ی دنیوی و اخروی مردم مشرق زمین است و کرامات ایشان مانند خورشیدی است که غروب ندارد.

وی ادامه داد: در قرآن کریم از اهل بیت(ع) به عنوان نعمت یاد شده‌است که حتی اهل سنت را هم به تعمل وا می‌دارد و آنان را به یقین می‌رسانت که تکامل سنت و عترت اسباب حاکمیت اسلامی است.

زاهدی گفت: شیح شافعی و روشنفکران اهل سنت شاخصه‌ی ضرورت دین را اهل بیت می‌دادند که این خود حدیث شریف ثقلین را برای عموم مسلمانان آشکار می‌کند و حضور امام رئوف در کشور ما به ضرورت دین معنای بیشتری می‌بخشد.

وی در پایان گفت: حضور خادمان در استان قزوین مایه‌ی افتخار مردم است، زیرا حضور خادمیاران موجب استشمام رایحه‌ی معنوی و یادآور کرامات امام رئوف و تجدید بیعت و ایجاد حب بیشتر با امام است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1503256
ارسال نظر
نظرات