شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503776
دبیر انجمن عکاسان سبزوار خبر داد
برپایی نمایشگاه بین‌المللی عکس خیام در سبزوار
دبیر انجمن عکاسان سبزوار از برپایی نمایشگاه بین المللی عکس خیام در سبزوار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود حیطه در گفت و گو با  بصیر سبزوار با اعلام خبر برپایی نمایشگاه بین المللی خیام در سبزوار اظهارداشت: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه عکس است که تا کنون در سبزوار برگزار شده و آثار ویژه ای در آن به نمایش در خواهد آمد.

 

وی با اشاره به اینکه بیش از 130 اثر ثبت شده در این نمایشگاه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد تصریح کرد: ارسال بیش از 6 هزار عکس از عکاسان به دبیرخانه نمایشگاه باعث شده است تا انتخاب آثار برای نمایش، پروسه بسیار زمان بر و دقیق را بطلبد که این امر خود بر کیفیت آثار به نمایش درآمده افزوده است.

 

حیطه در ادامه با بیان اینکه 130 عکس ثبت شده توسط عکاسان آماده نمایش در نمایشگاه شده است افزود: این آثار به نمایشگا های بین المللی دیگر نیز راه پیدا کرده و برخی از این آثار مدال های طلا از کشور های دیگر نیز کسب کرده اند.

 

دبیر انجمن عکاسان سبزوار همچنین از دیگر ویژگی های این نمایشگاه را بخش خلاقیت عنوان کرد و ادامه داد: در این بخش برخی از تصاویر که توسط نرم افزار تولید شده است به نمایش در خواهد آمد که این تصاویر زاییده ذهن عکاس بوده و وجود خارجی نداشته اند.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از دوشنبه 24تیرماه به مدت یک هفته در تالار شهر سبزوار برگزار خواهد شد بیان کرد: بازید عموم از این نمایشگاه آزاد خواهد بود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1503776
ارسال نظر
نظرات