شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1398/04/29 شناسه خبر: 1505194
تجهیز مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری سنندج + عکس
شهردار سنندج گفت: با هدف نظارت بر گره های ترافیکی در مناطق پرتردد شهری ، مدیریت بحران و همچنین نظارت بر خدمات شهری مرکز مانیتورینگ ترافیک شهری با هزینه 9 میلیارد ریالی تجهیز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، شهردار سنندج صبح امروز در جمع خبرنگاران و رسانه های گروهی استان اظهارداشت: از مباحث با اهمیت در حوزه مدیریت شهری حرکت به سمت هوشمندسازی است که راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهری در راستای دستیابی به شهر هوشمند از جمله این اقدامات است.

 


 حشمت اله صیدی بیان کرد:  راه اندازی مرکز مانیتورنیگ با هدف بهره مندی از سیستم هوشمند و دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در سطح شهر به صورت الکترونیکی  در راستای کنترل بار ترافیکی و کاهش آمار تصادفات بسیار حائز اهمیت است.

 


وی  از تجهیز مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری  خبر داد و گفت: این مرکز با هزینه 9 میلیارد ریالی و از محل منابع  استانی تجهیز شده است.

 


 وی افزود: راه اندازی  مرکز مانیتورنیگ  در نظارت  بر ترافیک مناطق پرتردد شهری به ویژه هسته مرکزی، مدیریت بحران و نظارت بر خدمات شهری تاثیر بسزایی دارد.

 


وی تصریح کرد: از جمله قابلیتهای این مرکز می توان به ثبت تخلفات رانندگی به صورت سامانه های هوشمند ثبت تخلفات، ارسال تخلفات در بستر اینترانت ملی جهت اعمال قانون به سایت مرکزی راهورناجا و امکان پایش معابر به منظور بهره برداری های مختلف شامل ثبت تخلف، کنترل ترافیک و پایش معابر اشاره نمود.
مهندس صیدی بیان کرد: مرکز مانیتورنیگ ترافیک شهری دارای 21 مانیتوربا قابلیت پوشش 100 دوربین را دارد.

 


شهردار سنندج بیان داشت: با راه اندازی مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری و رعایت قوانین از سوی شهروندان شاهد  بهبود وضعیت ترافیک شهر، کاهش آمار تصادفات و سوانح رانندگی باشیم.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1505194
ارسال نظر
نظرات