شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 22:39 منتشر شده در مورخ: 1398/05/15 شناسه خبر: 1510653
فرمانده انتظامی استان بوشهر:
توقیف بیش از ۵هزار خودرو شوتی در استان بوشهر/ بیشترین تصادفات درون شهری مربوط به موتورسیکلت ها است
فرمانده انتظامی استان بوشهر تاکید کرد: از ابتدای سال جازی تاکنون بیش از 5هزار خودرو حامل بار قاچاق(شوتی) توقیف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ سرتیپ دوم خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به نقش رسانه در فعالیت های پلیس، اظهار کرد: رسانه در امنیت اجتماعی اثرگذاری بسیار بالایی دارد که با استفاده از روش های مختلف از نقشه های رسانه های خارجی جلوگیری می کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: جلب اعتماد مخاطبین برای رسانه در راستای اطلاع رسانی رکن بسیار مهمی است که پلیس به همین شیوه خدمات به شهروندان ارائه می کند و اگر پلیس اعتماد مردم را جلب نکند در ماموریت ها با مشکلاتی روبرو خواهد شد.

واعظی افزود: در حوزه فضای مجازی استان بوشهر دو جرم کلاهبرداری و برداشت اینترنتی وجود دارد که اگر بتوانیم آنها را کنترل و مدیریت کنیم از استان های بسیار عالی در ماموریت های پلیس هستیم، پلیس فتا استان بوشهر با برگزاری کلاس های آموزشی نقش ماثری در کاهش جرم داشته است.

وی بیان کرد: طی سالهای گذشته دریا مهمترین راه برای واردات مواد مخدر بوده است که از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳تن از انواع مواد مخدرر با همکاری دیگر نهادها کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه افزایش جانباختگان در تصادفات درون و بیرون شهری، خاطرنشان کرد: تصادفات در حوزه شهری ۳۸درصد که مربوط به موتور سیکلت ها و عابرین پیاده است و باید پل های عابرین پیاده احداث و فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی صورت گیرد.

واعظی در پاسخ به توقیف خودروهای قاچاق، تاکید کرد: از ابتدای سال جازی تاکنون بیش از ۵هزار خودرو حامل بار قاچاق(شوتی) توقیف شده است.

 

انتهای پیام//

 

http://dana.ir/1510653
ارسال نظر
نظرات