شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1398/05/19 شناسه خبر: 1511392
فرماندار کنگان:
خبرنگار سرزنده و با نشاط می تواند نقش مهمی در رشد و توسعه جامعه داشته باشد
فرماندار کنگان گفت: خبرنگاران می‌توانند در تحرک‌بخشی جامعه تأثیر مثبتی داشته باشند و همچنین نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و دانایی‌بخشی زیربنایی توسعه‌مدار بسیار روشن و موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس،فتح الله نوروزی شامگاه جمعه در نشست با اصحاب رسانه با گرامیداشت روزخبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران راویان صدیق اطلاعات هستند و از جمله پشتوانه‌های مهم آنها می‌توان به اعتمادسازی و امانت‌داری با انعکاس اخبار حقیقی و شفاف اشاره کرد.

فرماندار کنگان با اشاره به مشخص بودن جایگاه خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران می‌توانند در تحرک‌بخشی جامعه تأثیر مثبتی داشته باشند و همچنین نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و دانایی‌بخشی زیربنایی توسعه‌مدار بسیار روشن و موثر است.

وی با بیان اینکه حق دانستن مردم، از مسؤولیت‌های خبرنگاران است، افزود: برای ارتقای دانش در حوزه خبرنگاری برنامه‌ریزی‌های لازم انجام و دانش‌افزایی و آموزش در این حوزه تقویت شود.

نوروزی با اشاره به سفر ریاست جمهوری به شهرستان کنگان در اواخر اسفندماه سال گذشته، خاطرنشان کرد: در این سفر اعتبارات خوبی بالغ بر 184 میلیارد و 600 میلیون تومان برای آموزش و پرورش، میراث، آب، سیستم کنترل پالایش و ... اختصاص داده شد.

فرماندار کنگان با اشاره به هفته دولت افزود: امسال در هفته دولت 38 پروژه با اعتبار بالغ بر110 میلیارد تومان در شهرستان کنگان افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به پروژه‌های آموزشی گفت: 12 واحد آموزشی در قالب 110 کلاس درس در سطح شهر کنگان در حال ساخت است.

نماینده عالی دولت در کنگان عنوان کرد: پست برق اختر بنا به قول مساعد برق منطقه ای در شهریور ماه افتتاح می شود. و دانشکده فنی و حرفه ای شروع بکار خواهد کرد و مقدمات آن در حال فراهم شدن است.

نوروزی درمورد پیگیری آلایندگی بیان کرد: عوارض آلایندگی شهرستان با جدیت کامل پیگیری گردیده و جای نگرانی نیست. و خبر های خوبی برای مردم این شهرستان در آینده اطلاع رسانی می شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1511392
ارسال نظر
نظرات