شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 1398/05/19 شناسه خبر: 1511575
رئیس پلیس راه استان زنجان:
تصادفات مرگبار در زنجان 4 کشته برجای گذاشت
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به حوادث رانندگی در استان زنجان گفت: تصادفات مرگبار در زنجان 4 کشته برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از وقوع 2 حادثه رانندگی در محور "زنجان- دندی" خبرداد و اظهار کرد: در اثر برخورد سواری تندر ال 90 با کامیون دانگ فنگ راننده و سرنشین ال 90 جان خود را از دست دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس راه روز گذشته از برخورد یک دستگاه سواری ال 90 با کامیون دانگ فنگ مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان تصریح کرد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک سواری ال 90 با یک کامیون دانگ فنگ در محورزنجان- دندی برخورد کرده است.

وی با اعلام اینکه علت این حادثه "انحراف به چپ " سواری ال 90 اعلام شده است گفت: متاسفانه در این حادثه راننده و سرنشین تندر 90 به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

مظفری بیان کرد: همچنین در حادثه دیگر در محور "زنجان- دندی " روستای آغکند نیز یک دستگاه سواری پزو 405 با موتورسیکلت برخورد که متاسفانه راننده موتورسیکلت بر اثر شدت ضربه وارده جان خود را از دست داد.

وی از کشته شدن یک نفر در سانحه رانندگی محور زنجان- بیجار نیز گفت: در سانحه نیز که در محور زنجان- بیجار اتفاق افتاد یک نفرجان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه استان زنجان عنوان کرد: بامداد امروز در اثر واژگونی یک دستگاه سواری موسو راننده در دم فوت کرد.

وی خستگی و خواب آلودگی راننده علت حادثه بود تصریح کرد: در حال حاضر نیز وضعیت تردد در اتوبان زنجان- قزوین سنگین است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1511575
ارسال نظر
نظرات