شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1398/05/20 شناسه خبر: 1511877
دبیر انجمن کوراش کشور :
مرحله دوم اردوی تیم ملی کوراش در بجنورد آغاز شد/ حضور سه کوراش کار از خراسان شمالی در تیم اعزامی به کره جنوبی
دبیر انجمن کوراش کشور گفت: دومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی کوراش برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهانی کوراش در کره جنوبی از نوزدهم مرداد در بجنورد آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کوروش خسرویار، دبیر انجمن کوراش کشور در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تیم ملی کوراش بزرگسالان کشور، برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و رقابت‌های هنرهای رزمی، از روز گذشته در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی آغاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه اردو تا روز یکم شهریور ماه ادامه دارد، گفت: ترکیب اصلی تیم ملی کوراش در این اردو به تمرین می پردازند.

 

خسرویار با اشاره به اینکه سه کوراشکار از خراسان شمالی و دو نفر از خراسان رضوی ترکیب اصلی تیم را تشکیل می دهند، گفت: الیاس پاکدل در وزن ۷۳ کیلوگرم، الیاس علی اکبری در وزن ۸۱ و حامد رشیدی در وزن ۱۰۰ کیلوگرم از خراسان شمالی، امید تیزتک در وزن ۹۰ کیلوگرم و جعفر پهلوانی در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم از خراسان رضوی و حریف های تمرینی نیز از استان در این اردو حضور دارند.

 

دبیر انحمن کوراش کشور اضافه کرد: تیم ملی کوراش جمهوری اسلامی ایران روز هشتم شهریور ماه برای حضور در مسابقات بزرگسالان جهان و دومین دوره هنرهای رزمی جهان، راهی شهر «چونگ جو» کره جنوبی می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: مسئولین این دوره از اردو برعهده مصطفی دلیریان و هدایت تیم ملی کوراش ایران را رضا مهنان عهده دار است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

http://dana.ir/1511877
ارسال نظر
نظرات