شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1398/05/20 شناسه خبر: 1511997
در پی اعتراض وزارت امور خارجه به یکی از برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، روابط عمومی این شبکه توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روابط‌عمومی شبکه افق سیما در پی اعتراض وزارت امور خارجه به مطالب مطرح شده در برنامه تلویزیونی «جهان آرا» پخش شده در تاریخ 16 مردادماه سال جاری، توضیحاتی را ارائه داد.

بر این اساس ذکر این نکته ضروری است که سیاست شبکه افق، اطلاع‌رسانی شفاف و گفت‌وگوی بدون واسطه با مسئولان حال حاضر و سابق، کارشناسان و صاحب‌نظران سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است. همچنین انتخاب و دعوت از مهمانان و کارشناسان هم به گونه‌ای صورت می‌گیرد که برنامه‌ها حالت مناظره داشته باشند و مخاطبان، دیدگاه‌های مخالف و موافق راجع به یک مسئله را در یک برنامه تلویزیونی بشنوند تا بنا به آیه شریفه «فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ» به قضاوت بپردازند.
 
تمام تلاش برنامه جهان‌آرا روشنگری با حضور سلایق و دیدگاه‌های مختلف است به شرطی که در این مسیر همه دستگاه‌های مسئول، مسئولانه همراهی کنند.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: مطالب بیان شده در یک برنامه تلویزیونی، نظرات و دیدگاه‌های تخصصی کارشناسان حاضر بوده و لزوماً موضع رسمی شبکه محسوب نمی‌شود در عین حال این آمادگی وجود دارد که در همین برنامه، میزبان وزیر محترم امور خارجه یا معاونان ایشان و نیز سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در نیجریه برای ارائه توضیحات پیرامون این مسئله باشیم و آن را حق وزارت امور خارجه می‌دانیم.
 
روابط‌عمومی شبکه افق در پایان این توضیحات با اشاره به فضای پیچیده عرصه دیپلماسی تاکید کرده است: این شبکه به عنوان عضوی از زیرمجموعه رسانه ملی حمایت و تقویت گروه دیپلماسی کشورمان را از وظایف خود می‌داند و همواره در این مسیر حرکت می‌کند.
 
http://dana.ir/1511997
ارسال نظر
نظرات