شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512698
استاندار لرستان:
لغو حکم مشاوران استانداری/ باید انتخاباتی سالم برگزار کنیم
استاندار لرستان گفت: تلاش ما برگزاری یک انتخابات سالم در لرستان است و به دنبال این هستیم تا بی طرفی را در انتخابات رعایت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه که در دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: جامعه امروز نیاز به امید دارد و باید از یاس جلوگیری شود چرا که شرط توسعه هر جامعه داشتن امید است.

وی با اشاره به برنامه ها و تبلیغات دشمن برای مایوس کردن مردم افزود: جریان هایی در داخل و خارج از کشور برای ناامید کردن مردم تلاش می کنند که نشان می دهد مشکلات زیادی در جامعه وجود دارد اما باید امید را به جامعه تزریق کنیم و اجازه ندهیم مردم مایوس شوند البته مشکلاتی وجود دارد ولی موفقیت های بسیار بزرگی نیز کسب شده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: تضعیف دولت سبب می شود تا به نظام آسیب برسد و امروز دولت در برابر استکبار ایستاده و تاکنون موفقیت هایی را نیز کسب کرده و از سوی دیگر نباید همه مشکلات را به گردن دولت انداخت و باید تلاش کرد تا خدمات و موفقیت ها نیز بازگو شود.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده در سیل استان لرستان گفت: در بسیاری از روستاها مشکلاتی ایجاد شد اما کمک های امدادی و خدمات لازم ارائه شد و 600 میلیارد تومان برای جبران خسارت تاکنون به سیل زدگان وام پرداخت شده و همچنین 100 میلیارد تومان در حوزه مسکن به سیل زدگان لرستانی کمک بلاعوض شده است؛ تاکنون 9 پل در مسیر کشکان نصب شده که هر کدام بیش از چهار میلیارد تومان هزینه داشته و 240 میلیارد تومان به شهرداری های استان نیز پرداخت شده است.

خادمی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: انتخابات مهمترین برنامه چند ماه آینده است و طی ماه های آینده فضای انتخاباتی بیشتر نمایان می شود و تلاش می شود که یک انتخابات سالم برگزار شود؛ در این انتخابات باید بی طرفی را رعایت کنیم که در این راستا تعدادی از مشاوران استانداری را لغو حکم کردیم تا بی طرفی خود را نشان دهیم که در این راستا ائمه جمعه، دستگاه قضا، نهادهای نطارتی کمک کنند تا انتخاباتی سالم و با حفظ آرامش برگزار شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1512698
ارسال نظر
نظرات