شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1398/05/23 شناسه خبر: 1512708
مسئول بسیج سازندگی البرز:
تعمیر 50 واحد مسکونی سیل‎زدگان باویِ خوزستان انجام شد/ جهادگران بسیجی البرز در صدر "بازسازی" مناطق سیل‎زده در کشور
علی ترکاشوند گفت: تعهدات البرز برای تحویل تعمیرات تا پایان شهریور ماه بود اما دهم مرداد و 50 روز پیش از موعد مقرر، بازسازی واحدهای مسکونی به اتمام رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول بسیج سازندگی البرز درباره آخرین جزئیات فعالیت جهادگران بسیجی استان در مناطق سیل‎زده کشور در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: منازل 50 خانوارتحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد شهر ملاثانی شهر باوی خوزستان نیاز به بازسازی و تعمیر داشتند که خوشبختانه البرز مرحله تعمیرات را به اتمام رسانده است.

علی ترکاشوند با اشاره به اینکه البرز نخستین استان کشور در راستای اتمام تعمیرات بود، افزود: سهمیه البرز برای ساخت واحدهای مسکونی سیل‎زدگان 18 واحد در شهر باوی است که در حال حاضر ساخت منازل تا مرحله سقف‎زنی پیش رفته است. 
 
وی اظهار داشت: بنا داریم مازاد بر تعهدات البرز، ساخت 10 واحد مسکونی و تعمیر 30 ساختمان برای سیل زدگان را در منطقه شوشتر آغاز کنیم و تمام این امور با 30 گروه جهادی انجام می شود. 
 
ترکاشوند تصریح کرد: تعهدات البرز برای تحویل تعمیرات تا پایان شهریور ماه بود اما دهم مرداد و 50 روز پیش از موعد مقرر، بازسازی واحدهای مسکونی به اتمام رسید.
 
رئیس بسیج سازندگی البرز در خاتمه ضمن تقدیر از سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه البرز خاطر نشان داشت: البرز در ساخت واحدهای مسکونی سیل زدگان رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.  

انتهای پیام/

http://dana.ir/1512708
ارسال نظر
نظرات