شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:48 منتشر شده در مورخ: 1398/05/24 شناسه خبر: 1513092
رئیس قوه قضاییه در جمع قضات و کارکنان دستگاه قضایی مطرح کرد:
قضات اجازه ندهند فضای امن جامعه توسط متخلفان ناامن شود
رئیس قوه قضاییه کشور گفت: کارکنان دادگستری استان کردستان باید عزمشان را جزم و تمام تلاششان را به کار گیرند تا جهاد امنیت را برقرار و مردم در سایه ی این امنیت نفس بکشند و زندگی کنند، لذا قضات نباید اجازه دهند فضای امن جامعه توسط متخلفان ناامن شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی  عصر امروز در جمع قضات و کارکنان دستگاه قضایی سنندج با بیان اینکه کردستان جزو مناطق محروم تلقی شود، اظهار کرد: طبق شاخص های محرومیتی که داریم منطقه ای که برخوردار از این همه نعمت سرسبزی به صورت ظاهری است و باطنش هم ذخائر و معادن عظیمی که بعنوان ثروت های بسیار ارزشمند وجود دارد اما به نسبت محرومیتی که به ان تلقی می‌شود باید امکانات و خدمات داد.

وی افزود: جذب هایی در دستگاه قضایی انجام میشود و می توان با آزمون هایی افراد کاربلد را تبدیل وضعیت کرد و در صورت امکان ارتقاهایی صورت گیرد تا ایجاد انگیزه همچنان در بین همکاران وجود داشته باشد.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه با نگاه اولویتی کار و  وظیفه شغلی، باید به مشکلات کارکنان و رفاهی آنان هم رسیدگی کرد، ادامه داد: به آمارها نباید بسنده کرد اما عدد یکی از شاخص‌ها برای بهره‌وری اما فقط آمار نیست بلکه باید به سایر شاخص‌ها توجه کرد.

رئیس دستگاه قضا اذعان داشت: در سال ۹۶ حدود ۶ هزار نفر امتحان داده‌اند که مساله دو طرف هست،