شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1398/05/31 شناسه خبر: 1514866
جوانان و گروه‎های جهادی، بهترین افراد برای ترویج فرهنگ رسیدگی به نیازمندان هستند
امام جمعه آشخانه گفت: ملت جمهوری اسلامی می‎توانند با تاسی از مکتب اهل بیت که رسیدگی به نیازمندان بوده است، فرهنگ کمک به نیازمندان را به عنوان یک الگو به جهانیان معرفی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‎الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه در گفتگو با عصر اترک با اشاره به ماجرای بخشیدن افطاری در سه روز متوالی به مسکین، اسیر و فقیر توسط حضرت زهرا(س) و امام علی(ع)، گفت: مردم جامعه ما با الگو گرفتن از سبک زندگی این دو بزرگوار باید امروز به فقرا، نیازمندان و خانواده های زندانیان کمک کنند تا گرهی از زندگی افراد نیازمند جامعه باز شود.

وی با اشاره به معرفی فرهنگ مقاومت به جهانیان به عنوان یک الگوی موفق توسط جمهوری اسلامی، تاکید کرد: ملت جمهوری اسلامی می توانند با تاسی از مکتب اهل بیت که رسیدگی به نیازمندان بوده است، فرهنگ کمک به نیازمندان را به عنوان یک الگو به جهانیان معرفی کنند.

امام جمعه آشخانه با بیان اینکه متاسفانه در جامعه امروز برخی افراد ثروتمند وجود دارند که در حال ترویج فرهنگ غلط شکم بارگی و شهوت پرستی هستند، اظهار کرد: این فرهنگ غلط در مقابل فرهنگ اصیل دینی در رابطه با کمک به نیازمندان قرار گرفته است.

احمدزاده در پایان با تاکید براینکه فرهنگ کمک به محرومان جامعه باید به شکل گفتمان تبدیل شود، گفت: گروه های جهادی و در راس آنها جوانان، بهترین افرادی هستند که می توانند مروج فرهنگ رسیدگی به محرومان جامعه باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1514866
ارسال نظر
نظرات