شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: گرافیک
ساعت: 09:26 منتشر شده در مورخ: 1398/06/02 شناسه خبر: 1515151
فتونیوز/از کارت سوخت تا تولید بنزین
بسیاری از کارشناسان بیان می کنند که راه حل دور زدن تحریم ها دست برداشتن از خام فروشی نفت است. آمریکا بسیار بر روی تحریم نفت ایران سرمایه گذاری کرده و این یک فرصت طلایی برای ایران است که با پالایش نفت و تولید محصولات نفتی از جمله بنزین هم تحریم ها را به خوبی دور بزند و هم راه پیشرفت را طی کند.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  «کارت سوخت» یکی از طرح‌های دولت دهم بود که مانند سایر طرح های این دولت همچون «مسکن مهر» توسط دولت‌ اول روحانی کنار گذاشته شد. هدف ارائه و اجرای طرح کارت سوخت مدیریت مصرف انرژی و جلوگیری از قاچاق این کالای مهم و استراتژیک بود اما با روی کار آمدن دولت روحانی و تکیه زدن «بیژن نامدار زنگنه» به صندلی وزارت نفت این طرح توسط دولت متوقف شد. کارت سوخت از جمله طرح‌های دولت دهم بود که توسط وزیر ژنرال دولت روحانی طرح بیهوده ای نامیده شد اما حالا این طرح دوباره قرار است به اجرا در بیاید. این روزها در حالی موضوع سهمیه‌بندی بنزین مطرح شده است که طرح مذکور با صدها میلیارد تومان هزینه از جیب مردم در سال ۸۶ اجرا شده بود که توسط « بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت دولت روحانی در سال 94 کنار گذاشته شد

از کارت سوخت تا تولید بنزین؛ طرح هایی که در دوران زنگنه متوقف و دوباره راه اندازی شد/ وزیر نفت دولت روحانی ضرر توقف طرح کارت سوخت را جبران می‌کند؟

http://dana.ir/1515151
ارسال نظر
نظرات