شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1518694
بابک نوری در گفتگو با دانا؛
مطالبه‌گری هنرمندان باید در راستای منافع مردم باشد/ حمایت کورکورانه و به خاطر منافع شخصی مطلوب نیست
بابک نوری بازیگر گفت: یکی از وظایف هنرمندان 100درصد مطالبه گری اجتماعی است، کسی اگر عنوان هنرمند را کسب می کند و شناخته شده است و مردم او را به عنوان هنرمند قبول دارند قطعا باید صدای مردم را به گوش مسئولین برساند، قرار نیست که فقط به فعالیت هنری خود بپردازد.

بابک نوری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص نقش هنرمندان در مطالبه گری های اجتماعی و رساندن حرف مردم به گوش مسئولان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: یکی از وظایف هنرمندان 100درصد مطالبه گری اجتماعی است، کسی اگر عنوان هنرمند را کسب می کند و شناخته شده است و مردم او را به عنوان هنرمند قبول دارند قطعا به جای پرداختن به منافع شخصی و حزبی باید صدای مردم را به گوش مسئولان برساند، قرار نیست که فقط به فعالیت هنری خود بپردازد.

وی افزود: هنرمندان با هنر خود، هر چه که باشد می توانند در جهت خدمت به مردم و مطالبه گری از مسئولان فعالیت کنند البته این مطالبه گری باید در راستای منفعت عموم مردم باشد نه گروهی خاص.

این بازیگر کشورمان اظهار داشت: خیلی از هنرمندان در فضای مجازی هم صدای مردم هستند و سکوت نمی کنند، این درست نیست که بگوییم هنرمند باید سکوت کند و به این مسائل کاری نداشته باشد، وقتی هنرمند محبوب مردم می شود و اعتبار کسب می کند این انتظار از آن ها به وجود می آید که صدای مردم را به مسئولین برسانند، در تمام دنیا هم این مسئله وجود دارد و خیلی از بازیگران هالیوود هم مقابل ترامپ ایستادند یا از او حمایت کردند. اما این حمایت ها نباید کورکورانه باشد.

بابک نوری در پایان گفت: قطعا هنرمندان ما در زمینه مطالبه گری توانسته اند کاری بکنند و تاثیرگذار بوده اند و نمونه های زیادی را می توان پیدا کرد؛ شاید این موفقیت ها مقطعی و کوچک بوده باشد اما در گذر زمان خودش را نشان خواهد داد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1518694
ارسال نظر
نظرات