شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1398/06/15 شناسه خبر: 1518984
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
یاد شهدا بهترین روش برای وحدت است/ اخلاص و ولایت‌مداری دو اهرم جهت حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که شهدا مظهر وحدت ما هستند گفت: استان نیاز به وحدت دارد و بهترین روش‌ها، اقداماتی مانند این نامگذاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی پنج‌شنبه‌شب در مراسم بهره‌برداری از نام فرودگاه بین‌المللی بیرجند به نام سردار شهید محمود کاوه گفت: این نامگذاری به جهت انسجام‌بخشی که به استان از لحاظ مسائل فرهنگی و اجتماعی می‌دهد، بسیار حرکت خوبی است چراکه شهدا مظهر وحدت ما هستند.

 

وی افزود: استان نیاز به وحدت دارد و بهترین روش‌ها، اقداماتی مانند این نامگذاری است.
 
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند زنده نگه‌داشتن یاد شهید کمتر از شهادت نیست اظهار کرد: یاد شهیدان ما را در برابر بسیاری از مشکلات واکسینه می‌کند.
 
تشعشع شهید حججی در تاریخ انقلاب اسلامی ماند
فلاحتی با بیان این‌که تشعشع شهید حججی در تاریخ انقلاب اسلامی ماند گفت: شهید حججی مانند شهید کاوه و از نسل جدید است.
 
وی اظهار کرد: 20 تا 30 سال پیش تمامی وصیت‌نامه‌های شهدای قاین و زیرکوه را مطالعه کردم. در تمام این وصیت‌نامه‌ها دو موضوع نمایان بود. یکی اخلاص شهدا که هیچ‌کاری به دیده‌شدن و تبلیغ نداشتند و دوم ولایت‌پذیری شهدا بود که به صورت عملی نمایان بود.
 
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: ولایت‌پذیری شهدا به‌گونه‌ای بود که هر چه امام خمینی(ره) می‌فرمودند، انجام می‌دادند.
 
فلاحتی گفت: انقلاب اسلامی ایران در 40 سالگی به این عظمت رسید ودست ما است.
 
وی افزود: دو اهرم برای حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی داریم. یکی اخلاص و جوهره انقلاب اسلامی است و دیگری ولایت‌پذیری است.
 
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از این دو مسیر هرجا فاصله بگیریم، ضربه را همان‌جا می‌خوریم، خواه در دولت یا مجلس یا قوه‌قضائیه باشد.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1518984
ارسال نظر
نظرات