شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1398/06/17 شناسه خبر: 1519602
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل:
شناشاسایی 49 نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل/کنترل نامحسوس ترافیک جاده ای تقویت می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت : ۴۹ مورد نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،مسعود امامی یگانه صبح امروز در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان اظهار داشت:به منظور نظارت و کنترل بیشتر بر جاده های مواصلاتی استان گشت های کنترل نامحسوس با همکاری دستگاه‌های اجرایی در سطح محورهای مواصلاتی استان تقویت می شود.

وی با اشاره به اینکه شهریور ماه به خصوص ایام پایانی این ماه پیک مسافر و ورود گردشگران به استان است ، افزود : در محورهای که به نصب علائم راهنمایی و رانندگی و چراغ های روشنایی و نیز آشکار سازی سرعت گیرها نیاز است ، اقدامات لازم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  انجام شود  و نیز همه دستگاه‌های امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس حضور فعال  خواهند داشت تا بتوانیم با نظارت و کنترل مطلوب ترافیک جاده ای و مدیریت تردد ها ، تصادفات جاده‌ای را کاهش  دهیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: امیدواریم با رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی و توجه به هشدارهای پلیس شاهد تصادفات و سوانح رانندگی  در جاده ها نباشیم.
امامی یگانه در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: ۴۹ مورد نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده است که ده مورد آن مرتفع شده و رفع موارد دیگر با اولویت در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

امامی به تغییرات جوی و احتمال بارش های رگباری و باران و کاهش محسوس دما در روزهای آتی نیز اشاره و به رانندگان توصیه کرد نکات ایمنی را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1519602
ارسال نظر
نظرات