شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1398/06/17 شناسه خبر: 1519702
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
امیدوارم شهر ایردموسی منطقه نمونه گردشگری شود/ ویژه خواری در اسلام جایی ندارد
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: شهر ایردموسی همانند سایر نقاط استان دارای ویژگی های خاصی است که امیدواریم به منطقه نمونه گردشگری تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما ، آیت الله سیدحسن عاملی در یادواره شهدای بخش سبلان سرعین که در شهر ایردموسی برگزار شد، اظهار داشت: شیعه حضرت علی (ع) بودن نباید تنها لقلقه زبان باشد و به ویژه خواری ها ها پرداخت.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) همواره  پیشرفت مسلمین و شیعه را می خواهد، افزود:مسلمانان و به و ویژه شیعان باید همواره به پیشرفت فکر کنند و رونق تولید را به جای انبار کردن ثروت های خود در بانک ها برگزینند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: وقتی اسلام به خطر می افتد شهدا به میدان می آیند، همانگونه که اگر با داعش در آن سوی مرزها مبازره نمی شد، در تهران به رقص می پرداختند.

وی تصریح کرد: ۵۰۰ سال سقوط  ایران حاصل نبود رهبریت صالح و ولی فقیه در کشور بود و در دوران حکومت پهلوی که امروز در صدد تطهیر آن در فضای مجازی هستند، خیانت های برزگ و کلیدی ترین نقاط ایرن به بیگانگان واگذار شد.

آیت الله عاملی با بیان اینکه باید تابلوی بَلْدَةٌ طَیِّبَةٌ وَرَبٌّ غَفُورٌ در جای جای استان نصب شود، اظهار داشت: شهر ایردموسی همانند سایر نقاط استان دارای ویژگی های خاصی است که امیدواریم به منطقه نمونه گردشگری تبدیل شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1519702
ارسال نظر
نظرات