شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520269
یادداشت؛
وکیل خاموش!
نماینده بوکان این روز ها بیشتر از هر زمان دیگری ساکت و خاموش است، روزهایی که باید صرف ارائه کارنامه عملکرد ۱۲ ساله و صد البته ملموس اش برای مردم حوزه انتخابیه اش می شد، تا دریابد در دادگاه قضاوت افکار عمومی به اصحاب یمین شباهت دارد یا شمال؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، محمد قسیم عثمانی، نماینده سه دوره ای بوکان این روزها بیشتر از هر زمان دیگری ناپیداست.

وکیلی که موکلانش در بوکان ماه هاست وی را در هیچ تجمع و جلسه ای در شهرشان ندیده اند.

حدود ۱۲ سال پیش و پس از یک دوره رد صلاحیت، قسیم عثمانی با ادعای تخصص و کاربلدی در حوزه اقتصاد و بودجه نویسی وارد کارزار انتخابات شد و با پیروزی بر حاج انور حبیب زاده نماینده ادوار و نامزد همیشگی انتخابات در این شهرستان به مجلس هشتم راه یافت.

فارغ از کارنامه حاشیه دار اعمال نماینده بوکان در حوزه وعده وعیدهای انتخاباتی که به عقیده منتقدان و مخالفان وی دوران وکالت عثمانی ۱۲ سال سکون و پسرفت را برای این شهرستان پر پتانسیل به بار آورده، نماینده ای که هرگز نمی توان شعار پر طمطراق و طلسم شده توسعه متوازن اش را از یاد برد.

به نظر می رسد پس از اعلام بی میلی و عدم حضورش در انتخابات پیش رو، فعالیت ها و عمل به وظایف نمایندگی اش بر خلاف سالهای گذشته که در آستانه انتخابات با مصاحبه های جنجالی و نطق های آتشین و دست اندازی و ایجاد هرج و مرج در مدیریت شهر و شهرستان به اوج خود می رسید، در شش ماهه ابتدای سال ۹۸ تنها به ۳۱ پست تلگرامی و چند دیدار مختصر با شهروندان گرفتار در دفتر مرکزی اش در جوار مجلس خلاصه شده است.

انگار عثمانی هم به سر انجام دیگر نماینده اصلاح طلب بوکان در دوره ششم دچار شده و با مردمانی که پلکان ترقی اش شدند قهر کرده است.

نماینده بوکان این روزها بیشتر از هر زمان دیگری ساکت و خاموش است، روزهایی که می بایست صرف ارائه کارنامه عملکرد ۱۲ ساله و صد البته ملموس اش برای مردم حوزه انتخابیه اش می شد، تا دریابد در دادگاه قضاوت افکار عمومی به اصحاب یمین شباهت دارد یا شمال؟

به قلم رسول گلباخی

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1520269
ارسال نظر
نظرات