شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520320
فرماندار سرعین:
صدور احکام قضایی برای ناقضان حریم رودخانه ویلادره / اعتباری برای بهسازی جاده ارجستان نداریم
فرماندار سرعین گفت:طبق قانون، مسیل های دارای حریم مشخصی هستند و با توجه به اینکه برخی افراد حریم رودخانه ویلادره را رعایت نکرده بودند و با صدور احکام قضایی تا ۱۰ روز دیگر رها سازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن حسن پور در گفتگو  سبلان‌ما، در رابطه با تجاوز به حریم رودخانه ویلادره اظهار داشت: طبق قانون، مسیل های دارای حریم مشخصی هستند و با توجه به اینکه برخی افراد حریم رودخانه ویلادره را رعایت نکرده بودند و با صدور احکام قضایی تا ۱۰ روز دیگر رها سازی می شود.
وی افزود: منطقه گردشگری ویلادره روستایی شناخته شده است که باید دهیاران و بخشداران در حفظ محیط زیست و پاکسازی چنین مناطقی کوشا باشند.

فرماندار سرعین گفت:برای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان سرعین باید این مناطق متصل به اینترنت نسل جدید باشند که از این رو دکلی برای تقویت اینترنت و پوشش انتن دهی این منطقه نصب شد.پ

وی تصریح کرد:برای بهسازی و مرمت جاده گردشگری ارجستان به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم در حالی که اعتبار عمرانی شهرستان 7 میلیارد تومان است که تامین این رقم برای بهسازی این جاده نیازمند اعتبارات ملی است.

حسن‌پور افزود: در کنار حمایت از بخش خصوصی در ورود به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در تحقق شعار زمستان بیدار استاندار اردبیل تلاش می‌کنیم تا راهدارخانه ثابت را در مسیر سرعین – آلوارس راه‌اندازی کنیم که این پروژه هم اکنون 50 درصد پیشرفت دارد.

فرماندار سرعین با اشاره به اهمیت صیانت از آبهای گرم معدنی که به عنوان یک برند ملی گفت: بلیط فروشی های سطح شهر ممنوع خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520320
ارسال نظر
نظرات