شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520373
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه:
۲۰۰ نفر از شهروندان ارومیه در طرح «پاکبان محرم» مشارکت کردند
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از مشارکت ۲۰۰ نفر از شهروندان در طرح «پاکبان محرم» در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احد یوسفی در گفت وگو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: ۲۰۰ نفر از شهروندان ارومیه با ثبت ‌نام در طرح پاکبانان محرم، سازمان پسماند را در راستای پاکسازی معابر و مسیرهای هیئتهای عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا یاری کردند.

وی، افزود: با ثبت ‌نام این تعداد، به بخش عمده ای از اهداف تعیین شده در قالب این طرح رسیدیم و بخش مهمی از فعالیت ‌های پاکسازی معابر و مسیرهای هیئت های عزاداری در ارومیه با همراهی این پاکبانان فراهم شد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه، در ادامه سخنان خود ابراز کرد: در قالب این طرح، لباس، سربند و کیسه زباله ای به افراد علاقه‌ مند داده ‌شد و این افراد در طی عزاداری، زباله ها را جمع‌ آوری کرده، تحویل سازمان داده و کارت شارژ دریافت کردند.

وی، بیان کرد: این طرح برای نخستین بار توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در سطح شهر اجرایی ‌شد که با توجه به توفیق به دست آمده، اجرای آن در برنامه های مشابه ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1520373
ارسال نظر
نظرات