شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:11 منتشر شده در مورخ: 1398/06/20 شناسه خبر: 1520428
در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شاخص استان؛
همایش بزرگ«رهروان زینبی»در گلستان برگزار می شود
همایش بزرگ«رهروان زینبی»در بقاع و اماکن مذهبی شاخص گلستان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ همایش بزرگ رهروان زینبی ویژه بانوان در بقاع و اماکن مذهبی شاخص استان  فردا در سراسر گلستان برگزار می شود.

براساس اعلام روابط عمومی اداره کل اوقاف  و امور خیریه گلستان؛ این ویژه برنامه درقالب طرح بصیرت عاشورایی در روزهای 21 و 22 شهریور مصادف با یازدهم و دوازدهم محرم الحرام در آستان مقدس هفت امامزاده، بقعه متبرکه و مکان مذهبی شاخص استان برگزار خواهد شد.

 تجدید میثاق و همنوایی با حضرت زینب(س)، امام حسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت ازجمله اهداف این همایش بیان شده است که همه ساله پس از دهه اول محرم در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه  برگزار می‌شود.

این همایش معنوی در مرکز استان گلستان و درامامزاده عبدالله(ع)  از ساعت 17 با حضور بانوان ولایی دارالمونین گرگان برگزار می شود.

در سایر شهرها نیز، انبار الوم، زیارتگاه ذکریا نبی(ع)ساعت 10 صبح، کردکوی، امامزاده مجید(ع)ساعت 15 و 30 دقیقه، -بندرگز، امامزاده علیرضا(ع)سرطاق ساعت 15، دلند:امامزاده قاسم(ع) ساعت 17، گنبدکاووس،  امامزاده یحیی بن زید(ع)ساعت 17 و در مینودشت، امامزاده اسحق(ع)قلمی ساعت 17  برگزار خواهد شد.

این همایش با حضور بانوان ولایی و زینبی با هدف تبیین سیره و شخصیت حضرت زینب(س) و قرائت میثاق‌نامه بانوان برگرفته از مبانی و اهداف نهضت حسینی است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1520428
ارسال نظر
نظرات