شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1398/06/21 شناسه خبر: 1520537
در مراسم افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه عنوان شد؛
آخوند میرزاعلی: از سپاه چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا ندیدم/ سردار معروفی: سپاه در خدمت رسانی خط کش گذاری نداشته و ندارد
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت بازدید از روند پیشرفت احداث و بازسازی واحد های مسکونی آسیب دیده از سیل و افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه صبح امروز به گلستان سفر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، سردار سرلشکر حسین سلامی؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت بازدید از روند پیشرفت احداث و بازسازی واحد های مسکونی آسیب دیده از سیل و افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه صبح امروز به گلستان سفر کرد.

 

golestanema2

بازدید سردار سلامی فرمانده کل سپاه از نحوه بازسازی مدرسه حضرت معصومه(س) آق قلا

golestanema2

golestanema2

تشکر مدیر مدرسه حضرت معصومه (س) آق قلا از سردار سلامی فرمانده کل سپاه بابت لایروبی و ‌مرمت و زیبا سازی این مدرسه در آستانه بازگشایی مدارس

 

 

 

golestanema7

سپاه در خدمت رسانی خط کش گذاری نداشته و ندارد

سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به فرمانده سپاه پاسداران و اظهار کرد: دستور سردار سلامی بود که محرومترین و مستضعف ترین نقطه منطقه برای بازسازی و مرمت و نقطه ثقل فعالیت های جهادی انتخاب شود .

وی افزود: از این جهت تازه آباد به عنوان نقطه ای محروم و حضور قوم ترکمن ، سیستانی و بلوچ در جهت راهبرد تقریب مذاهب و خدمت بی منت انتخاب شد و بازسازی و ساخت منازل آسیب دیده را از این منطقه محروم شروع و امروز نیز با آیین افتتاح را، با حضور فرمانده سپاه پاسداران در این منطقه خواهیم داشت.

golestanema2

سردار معروفی اضافه کرذد: خدا را شاکریم که این توفیق را به ما داد تا برگ سبز دیگری در دفتر جهادگران جبهه حق به واسطه این خدمت بی منت رقم بخورد.

فرمانده سپاه نینوا خاطرنشان کرد: ما در این خدمت رسانی هیچ خط کش گذاری نداشته و نداریم و نگاهمان انقلابی و ملی است.

golestanema8

از سپاه چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا ندیدم

آخوند میرزا علی؛ امام جمعه اهل سنت آق قلا در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه گفت: به عنوان یک شهروند آق قلا چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا از سوی سپاه ندیدم.

وی افزود: سیل مصیبت بزرگی بود اما نعمتی والا را بر ما نمایان کرد که وحدت و یکدلی نمونه اصلی آن بود در سیل شاهد خدمت شبانه روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

آخوند میرزا علی اضافه کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای سیل دستور اکید دادند و تمام نیروهای مسلح در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به مناطق رساند و امروز پایان کار نیست و شک ندارم سپاهایان ما تا لحظه آخر مردم آسیب دیده از سیل را رها نمی کنند.

 

golestanema10

در سختی ها سینه پاسداران سپر بلای مردم ایران است / امروز امدیم بگوییم تا آخر کنار مردمیم

سردار سرلشکر حسین سلامی اظهار کرد: واقعیت های تلخ سیل ابتدای سیل با مجاهدت همه ملت ایران و تحت فرمان و رهبری و فرماندهی رهبر عظیم الشان انقلاب که در ابتدای سیل ظاهری مصیبت بار و دردناک داشت با این عزم‌و ایمان و اراده به نعمتی بزرگ تبدیل شد که ما امروز آن را می بینیم.
 
وی افزود: ملت ما نشان دادند بزرگتر از تحریم و دشمنان ما هستند ، اراده ملت ایران بزرگتر از اراده دشمنان ماست ، مردم ما بزرگتر از سیل هستند ، آموخته اند که باید در جنگ به زیباترین صورت زندگی کنند، امروز در نبرد اقتصادی هستیم .
 
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: قرآن ما را به اخوت و برادری دعوت کرده ، ما برادران یکدیگریم ،سیل نشانه زیبایی و تجسم دل انگیزی از وحدت و‌همدلی و برادری بود ، فراتر از مرزهای قومی و‌خط کشی های مذهبی ، همه مسلمانیم و‌پیرو قرآنیم ، یک پیامبر و یک کتاب و‌قبله واحد ، مشترکات زیاد و اختلافات اندک ، ید واحده ایم .

وی اضافه کرد: سپاه از این مردم است ، از درون این مردم جوشیده ، سپاهی ها فرزندان مردم‌و با مردم اند در سختی ها سینه پاسداران سپر بلای این ملت است .
 
سلامی بیان کرد: آنچه در اختیار سپاه است متعلق به مردرم است ، از آن مردم است ، ما منتی ینداریم ، امروز مردم از کشور دفاع می کنند پس ما هر چه خدمت کنیم اندک است . واقعی می گویم که ناقابل است و‌ما امر و دستور و فرمان داریم از رهبر که با همه وجود برای زدودن غبار محرومیت و‌فقر از سیمای شریف مردم تلاش کنیم .

golestanema9

در هیچ شرایطی به اراده دشمنان اجازه ظهور و بروز نمی‌دهیم

وی خاطرنشان کرد: آنچه مهم است این  کشور به خوبی در حال ساخته شدن است ،فشار دشمنان باعث قوی‌تر شدن روحیه و انگیزه ملت ایران، پیشرفته‌تر شدن کشور، مستقل شدن و خودکفایی ما شده و ملتی هستیم که در هیچ شرایطی به اراده دشمنان اجازه ظهور و بروز نمی‌دهیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما صاحب اراده و یک رهبر بزرگیم ، اسلام به ما قدرت و اقتدار و امنیت و پیشرفت و آزادی داده است .

به گزارش گلستان ما؛ آیین افتتاح و بهره برداری متمرکز 2860 واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،فرمانده سپاه نینوا،  استاندار گلستان و جمعی از مسئولان در روستای تازه آباد آق قلا  برگزارشد.

گفتنی است،  این 2860 واحد به تفکیک  1185 واحد مربوط به استان گلستان ، 558 واحد مربوط به استان لرستان، 665 واحد مربوط به استان خوزستان و 452واحد مربوط به سایر استانها است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طرح «جهاد همبستگی»به ساخت و بازسازی آن اقدام کرده است.

انتهای پیام/

 

44
http://dana.ir/1520537
ارسال نظر
نظرات